RU
Головна
Область
20:32, 11 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області суд виніс вирок чоловіку, який «зливав» розвіддані та допомагав окупантам захопити Лисичанськ.  Працівники фсб помітили громадянина України під час відбування покарання у колонії на території рф. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію управління СБУ у Дніпропетровській області. Напередодні вторгнення рф в Україну окупанти відправили інформатора в Україну. Він збирав та передавав куратору дані про місця розташування вогневих позицій підрозділів ЗСУ, прикордонників та Нацгвардії на території Лисичанська. Ба більше, чоловік корегував артилерійський вогонь противника по місту. За свою «роботу» отримував від російських спецслужб грошову винагороду. Під час затримання СБУ вилучила засоби зв’язку із голосовими повідомленнями, листування в месенджерах, які підтверджують вчинення злочину. Суд визнав зловмисника винним за 7 частиною статті 111-1 (надання державі-агресору допомоги у веденні бойових дій проти Збройних сил України) Кримінального кодексу України. Вирок - 12 років за ґратами. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. Також читайте, що мешканець Дніпра продавав автомобілі, які призначалися для ЗСУ. Софія Скорик

«Зливав» російській спецслужбі розвіддані: у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту

Зливав російській спецслужбі розвіддані: у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту

«Зливав» російській спецслужбі розвіддані: у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту

Зливав російській спецслужбі розвіддані: у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту

У Дніпропетровській області суд виніс вирок чоловіку, який «зливав» розвіддані та допомагав окупантам захопити Лисичанськ. 

Працівники фсб помітили громадянина України під час відбування покарання у колонії на території рф. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію управління СБУ у Дніпропетровській області.

Напередодні вторгнення рф в Україну окупанти відправили інформатора в Україну. Він збирав та передавав куратору дані про місця розташування вогневих позицій підрозділів ЗСУ, прикордонників та Нацгвардії на території Лисичанська.

Ба більше, чоловік корегував артилерійський вогонь противника по місту. За свою «роботу» отримував від російських спецслужб грошову винагороду.

Під час затримання СБУ вилучила засоби зв’язку із голосовими повідомленнями, листування в месенджерах, які підтверджують вчинення злочину.

Суд визнав зловмисника винним за 7 частиною статті 111-1 (надання державі-агресору допомоги у веденні бойових дій проти Збройних сил України) Кримінального кодексу України. Вирок - 12 років за ґратами.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. Також читайте, що мешканець Дніпра продавав автомобілі, які призначалися для ЗСУ.

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.