RU

Злякався гучних звуків та втік: до жителя Дніпропетровської області через два роки повернувся собака-поводир

Читать на русском

Читать на русском
Злякався гучних звуків та втік: до жителя Дніпропетровської області через два роки повернувся собака-поводир
Собака-поводир повернувся до господаря через два роки

Два роки пухнаста жила з жителем Дніпропетровської області, який має важкі вади зору, Сергієм Гаврилюком в кінологічному центрі в Межигір’ї. 24 лютого 2022 року, перелякавшись гучних звуків, собака-поводир Плюша втік. Після її зникнення у чоловіка сталася депресія. Волонтери намагалися відшукати дівчинку по всій Київській області. За дивовижних обставин чотирилапа повернулася додому. 

Тоді кінологу, який виховував її з малечку, зателефонував військовий. Він випадково натрапив на оголошення та зрозумів, що собака, якого він підібрав позаминулого року, дуже схожий на Плюшу. Про це пише Інформатор з посиланням на відео ТСН

“Дані зі спеціального собачого чіпа зійшлись, і тоді військовий погодився віддати собаку. Вона поводить себе, так само як Плюша. Характер такий самий”, — йдеться у повідомленні. 

Сергій Гаврилюк відразу купив квитки на потяг, разом з дружиною Ольгою та новим собакою-поводирем Кіром, якого подарували друзі. Та вирушив в Київ на довгоочікувану зустріч. Плюша упізнала голос господаря за мить. Сергій вдягнув на неї шлею поводаря і вона одразу згадала своє покликання. Пухнасту познайомили з Кіром, але він виявився ревнивим. Втім, на подвір’ї кінологічного центру у Межигір’я на вільному вигулі собаки більш менш порозумілися. 

На Плюшу чекає відновлення та тренування. Після буде зрозуміло, вона й надалі буде поводирем або змінить кваліфікацію на собаку “реабілітолога”. 

Нагадаємо, що муркотики та песики Дніпра шукають люблячу родину. Писали ми й про те, що у Дніпрі біля Монастирського острова бачили лебедів. Також читайте, чи можна в Україні брати тварин в укриття

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.