RU
Головна
Дніпро
10:59, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

13 вересня у Дніпрі зникла Любов Степанівна Малікова. Пошуки тривали декілька днів. На жаль, 15 вересня її знайшли мертвою у Самарському районі.  На трупі не було тілесних ушкоджень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ НП в Дніпропетровській області. Тіло направили на судову-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Попередня правова кваліфікація - нещасний випадок.  Редакція виражає свої співчуття рідним та близьким. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

У Дніпрі знайшли мертвою зниклу жінку

Читать на русском
У Дніпрі знайшли мертвою зниклу жінку

У Дніпрі знайшли мертвою Любов Степанівну Малікову, яка зникла 13 вересня

13 вересня у Дніпрі зникла Любов Степанівна Малікова. Пошуки тривали декілька днів. На жаль, 15 вересня її знайшли мертвою у Самарському районі. 

На трупі не було тілесних ушкоджень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ НП в Дніпропетровській області.

Тіло направили на судову-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Попередня правова кваліфікація - нещасний випадок. 

Редакція виражає свої співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.