RU
Головна
Область
16:03, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

Виконуючи завдання на Бахмутському напрямку, загинув Антон Стриков з Нікополя. Він був резидентом Інжинірингової школи Noosphere та зробив внесок у розвиток українського дронрейсингу. Йому було 30 років. Чоловік у перші дні повномасштабного вторгнення пішов воювати добровольцем, не маючи досвіду. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Noosphere. Антон закінчив факультет прикладної математики ДНУ імені Олеся Гончара. Свого часу він брав участь у першому в Україні змаганні з дронрейсингу Copter Race 2015, а вже наступного року Антон став одним з переможців Copter Race 2016. Згодом як волонтер він допомагав організовувати подібні змагання для інших любителів дронів. У 2017 році, коли Copter Race став міжнародним, Антон придумав і реалізував ідею нічних перегонів. Пілоти, що брали участь, були у захваті від нічної траси! Також він брав участь в організації обласного студентського фестиваля DneprStyleFest (Студентська Республіка) у Дніпрі. Антон брав участь у кампаніях з відбиття ворога та визволення Київської, Харківської та Донецької областей. В нього залишились батьки, брат та сестра. "Хоча Антона вже немає, але він назавджи залишиться у нашій памʼяті та серцях. Хтось згадає, як змагався з Антоном під час першого в Україні чемпіонату з дронрейсингу, інший пригадає, як вони з Антоном гаряче обговорювали технологічні новинки на роботі, а комусь Антон запамʼятається як справжній майстер аеророзвідки. У кожного з нас є різні спогади про Антона, але для всіх нас він назавжди залишиться героєм, який віддав своє життя за вільну Україну", – йдеться у публікації. Нагадаємо, раніше ми писали, що у бою за Україну загинув головний сержант Іван Соляник. Також читайте, що у визвольному бою за Україну загинув 44-річний Захисник з Дніпропетровської області.  

Зробив внесок у розвиток українського дронрейсингу: загинув 30-річний випускник ДНУ Антон Стриков

Читать на русском

Читать на русском
Зробив внесок у розвиток українського дронрейсингу: загинув 30-річний випускник ДНУ Антон Стриков
На фронті своє життя віддав 30-річний Антон Стриков з Нікополя

Виконуючи завдання на Бахмутському напрямку, загинув Антон Стриков з Нікополя. Він був резидентом Інжинірингової школи Noosphere та зробив внесок у розвиток українського дронрейсингу. Йому було 30 років.

Чоловік у перші дні повномасштабного вторгнення пішов воювати добровольцем, не маючи досвіду. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Noosphere.

Антон закінчив факультет прикладної математики ДНУ імені Олеся Гончара. Свого часу він брав участь у першому в Україні змаганні з дронрейсингу Copter Race 2015, а вже наступного року Антон став одним з переможців Copter Race 2016. Згодом як волонтер він допомагав організовувати подібні змагання для інших любителів дронів. У 2017 році, коли Copter Race став міжнародним, Антон придумав і реалізував ідею нічних перегонів. Пілоти, що брали участь, були у захваті від нічної траси! Також він брав участь в організації обласного студентського фестиваля DneprStyleFest (Студентська Республіка) у Дніпрі.

Антон брав участь у кампаніях з відбиття ворога та визволення Київської, Харківської та Донецької областей. В нього залишились батьки, брат та сестра.

"Хоча Антона вже немає, але він назавджи залишиться у нашій памʼяті та серцях. Хтось згадає, як змагався з Антоном під час першого в Україні чемпіонату з дронрейсингу, інший пригадає, як вони з Антоном гаряче обговорювали технологічні новинки на роботі, а комусь Антон запамʼятається як справжній майстер аеророзвідки. У кожного з нас є різні спогади про Антона, але для всіх нас він назавжди залишиться героєм, який віддав своє життя за вільну Україну", – йдеться у публікації.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у бою за Україну загинув головний сержант Іван Соляник. Також читайте, що у визвольному бою за Україну загинув 44-річний Захисник з Дніпропетровської області.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.