RU
Головна
Дніпро
11:45, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 23 вересня, Борис Філатов поділився фрагментом виступу міністра закордонних справ рф Сергія Лаврова на Раді Безпеки ООН. Там він процитував міського голову Дніпра стосовно вбивства росіян.  Борис Філатов пояснив чому така увага саме до його персони, - передає Інформатор. "Почему все эти годы для них, я как кость в горле. Кстати, напомню, что я, наверное, единственный в Украине чиновник, против которого возбуждены уголовные дела и кто объявлен в розыск, одновременно и в роZZии, и в беларуси. Потому, что рабы и убийцы не могут осознать, как русский человек может так любить Украину и так за неё бороться", - написав мер Дніпра. Проте далі Борис Філатов звернувся вже до влади України стосовно того, чому на людей з його оточення продовжують відкривати кримінальні справи. "Як росіяни. І білоруси. Чому моїх товаришів позбавляють громадянства? Чому безбарвні функціонери та просто моральні потвори нескінченно полощуть моє чесне ім'я у дешевих розмовах у владних кабінетах. Чому я втомився кричати всім без винятку київським начальникам, щоб вони прибрали з Дніпра бандитів та Коломойського, а вони вдають, що оглухли. Щиро. Не розумію", - завершив він. Платон Бережний

Мера Дніпра процитували на Радбезі ООН: реакція Філатова

Читать на русском
Мера Дніпра процитували на Радбезі ООН: реакція Філатова

Філатов відреагував на виступ Лаврова

У п'ятницю, 23 вересня, Борис Філатов поділився фрагментом виступу міністра закордонних справ рф Сергія Лаврова на Раді Безпеки ООН. Там він процитував міського голову Дніпра стосовно вбивства росіян. 

Борис Філатов пояснив чому така увага саме до його персони, - передає Інформатор.

"Почему все эти годы для них, я как кость в горле. Кстати, напомню, что я, наверное, единственный в Украине чиновник, против которого возбуждены уголовные дела и кто объявлен в розыск, одновременно и в роZZии, и в беларуси. Потому, что рабы и убийцы не могут осознать, как русский человек может так любить Украину и так за неё бороться", - написав мер Дніпра.

Проте далі Борис Філатов звернувся вже до влади України стосовно того, чому на людей з його оточення продовжують відкривати кримінальні справи.

"Як росіяни. І білоруси. Чому моїх товаришів позбавляють громадянства? Чому безбарвні функціонери та просто моральні потвори нескінченно полощуть моє чесне ім'я у дешевих розмовах у владних кабінетах. Чому я втомився кричати всім без винятку київським начальникам, щоб вони прибрали з Дніпра бандитів та Коломойського, а вони вдають, що оглухли. Щиро. Не розумію", - завершив він.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.