11 юним науковцям із Дніпропетровської області призначили стипендію Президента

11 юним науковцям із Дніпропетровської області призначили стипендію Президента
Стипендія Президента – найвища відзнака для школярів в Україні

2022-й рік видався складним та непередбачуваною, адже прийшла війна. Та унівська молодь продовжила займатися наукою. Так, 11 вихованців Дніпропетровського відділення Малої Академії Наук України отримали президентську стипендію

Стипендіатів визначили серед переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської ОВА. 

Відзначили старшокласників та випускників шкіл з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського. Вони – юні автори досліджень з історії, філософії, метеорології, математики, фізики, астрономії, астрофізики, літератури, біології, англійської та французької мов.

Стипендію призначили Катерині Гринчак, Анастасії Білик, Катерині Черкашіній, Діані Шишковій, Захару Писаревському, Артему Шеламанову, Нікіті Окользіну, Олександру Гуньку, Владлену Зайцеву, Сергію Коломійчуку, Давиду Степаненку.

Президентську стипендію призначають переможцям Всеукраїнських олімпіад і конкурсів. Щомісяця протягом року вони отримуватимуть по 3 800 гривень.

Нагадаємо, що “Завдяки” прісноводним медузам 17-річна дніпрянка взяла друге місце на міжнародному конкурсі. Писали ми й про те, що юні науковці з Дніпропетровської області завоювали нагороди на міжнародному фестивалі. Також читайте, що дніпровські студенти винайшли "розумну" крапельницю.

Головна Актуально Україна на часі Youtube