RU
Головна
Область
12:03, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

7 вересня зник 18-річний Владислав Тетерятник з міста Синельникове, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Він поїхав до Запорізької області та перестав виходити на зв’язок. Про його місцезнаходження нічого не відомо.  Поліцейські шукають Владислава, але їм потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на мати хлопця.  Прикмети: зріст 183-185 сантиметрів, худий, темне волосся, світло-карі очі. Був одягнений у зелене худі, чорні штани, чорну вітрівку. На ногах - сірі кросівки. Якщо ви бачили Влада або знаєте, де він може бути, будь ласка, зателефонуйте за номером (093) 547-36-36 (мати) або на лінію “102”. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник

Читать на русском

Зник студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Владислав Тетерятник

Читать на русском
18-річний студент дніпровського вишу поїхав до Запорізької області та зник

Зник студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Владислав Тетерятник

7 вересня зник 18-річний Владислав Тетерятник з міста Синельникове, студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Він поїхав до Запорізької області та перестав виходити на зв’язок. Про його місцезнаходження нічого не відомо. 

Поліцейські шукають Владислава, але їм потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на мати хлопця. 

Прикмети: зріст 183-185 сантиметрів, худий, темне волосся, світло-карі очі. Був одягнений у зелене худі, чорні штани, чорну вітрівку. На ногах - сірі кросівки.

Якщо ви бачили Влада або знаєте, де він може бути, будь ласка, зателефонуйте за номером (093) 547-36-36 (мати) або на лінію “102”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі розшукують 36-річного чоловіка, який зустрівся з товаришем та зник. Також читайте, що  в Україні запустили онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.