RU
Головна
Реклама
11:08, 28 Грудень
Информатор UA

Интро

Нові якісні спортивні речі, реглани, шапки, джинси та навіть взуття безкоштовно отримали в Дніпрі діти з родин ВПО. Таку акцію раз на місяць проводить благодійний фонд «Добро ТУТ». Єдина умова –  бути підписником сторінок фонду в ФБ і в Instagram Також організаторам треба надати копію довідки ВПО. Почалася акція з видачі одягу 1 червня, в День захисту дітей. Тоді в магазині «Best Baby» новий одяг отримали перші 50 дітлахів. Пізніше фонд почав співпрацю з мережею магазинів «lcWAIKIKI». Акція з придбання нового дитячого одягу стала найпопулярнішою серед проєктів фонду. За сім місяців новим якісним одягом забезпечено більше ніж 2000 дітей. Щомісячно приймають участь в акції близько 300 дітей. «Ми надаємо родинам ВПО можливість обирати одяг самостійно і отримати його в подарунок від фонду «Добро ТУТ». Це не гуманітарна допомога, а можливість прийти в магазин, як це було до війни, і отримати позитивні емоції від шопінгу», - каже Андрій Палкін, директор благодійного фонду «Добро ТУТ». Звернень на отримання нового дитячого одягу дуже багато. Волонтери їх постійно обробляють, формують списки та запрошують переселенців до магазинів-партнерів. Там з кожною родиною ВПО працює координатор проектів фонду Людмила Паша. Вона переїхала до Дніпра з Маріуполя. Зізнається, що труднощі в проведенні акції виникли в грудні через технічні перебої зв’язку і вимкнення світла. Але всі, хто був зареєстрований отримали теплий і якісний одяг. «Кожна родина на акції - це окрема історія для нас. Бачити усміхнені очі дітей, чути слова подяки від батьків, їх плани на нове життя – безцінно. Це те, що надихає на нові проекти і подальшу роботу!», - каже Людмила Паша. Слів подяки і позитивних відгуків багато в коментарях під відео в день акції. Слова подяки В фонді «Добро ТУТ» кажуть, що акція продовжиться і в січні. На питання «Як отримати одяг?» відповідають так: Заповнити онлайн-заявку на отримання одягу, яка періодично з’являється у сторіс в соцмережах. Підписатися на сторінки Фонду у Instagram та Facebook і поставити вподобайки на публікації. Після запрошення волонтерами по телефону, прийти до магазину в назначений день і час. При собі мати оригінал + копію довідки ВПО. Обрати на зазначену волонтерами суму одяг, підійти до каси та забрати нові дитячі речі. Акція БФ «Добро ТУТ» Почалася акція з видачі одягу 1 червня, в День захисту дітей Акція продовжиться і в січні Щомісячно приймають участь в акції близько 300 дітей Партнерський матеріал

2000 дітей ВПО отримали новий одяг в Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
2000 дітей ВПО отримали новий одяг в Дніпрі
Акція фонду «Добро ТУТ»

Нові якісні спортивні речі, реглани, шапки, джинси та навіть взуття безкоштовно отримали в Дніпрі діти з родин ВПО. Таку акцію раз на місяць проводить благодійний фонд «Добро ТУТ».

Єдина умова –  бути підписником сторінок фонду в ФБ і в Instagram Також організаторам треба надати копію довідки ВПО.

Почалася акція з видачі одягу 1 червня, в День захисту дітей. Тоді в магазині «Best Baby» новий одяг отримали перші 50 дітлахів. Пізніше фонд почав співпрацю з мережею магазинів «lcWAIKIKI».

Акція з придбання нового дитячого одягу стала найпопулярнішою серед проєктів фонду. За сім місяців новим якісним одягом забезпечено більше ніж 2000 дітей. Щомісячно приймають участь в акції близько 300 дітей.

«Ми надаємо родинам ВПО можливість обирати одяг самостійно і отримати його в подарунок від фонду «Добро ТУТ». Це не гуманітарна допомога, а можливість прийти в магазин, як це було до війни, і отримати позитивні емоції від шопінгу», - каже Андрій Палкін, директор благодійного фонду «Добро ТУТ».

Звернень на отримання нового дитячого одягу дуже багато. Волонтери їх постійно обробляють, формують списки та запрошують переселенців до магазинів-партнерів.

Там з кожною родиною ВПО працює координатор проектів фонду Людмила Паша. Вона переїхала до Дніпра з Маріуполя. Зізнається, що труднощі в проведенні акції виникли в грудні через технічні перебої зв’язку і вимкнення світла. Але всі, хто був зареєстрований отримали теплий і якісний одяг.

«Кожна родина на акції - це окрема історія для нас. Бачити усміхнені очі дітей, чути слова подяки від батьків, їх плани на нове життя – безцінно. Це те, що надихає на нові проекти і подальшу роботу!», - каже Людмила Паша.

Слів подяки і позитивних відгуків багато в коментарях під відео в день акції.

Слова подяки
Слова подяки

В фонді «Добро ТУТ» кажуть, що акція продовжиться і в січні. На питання «Як отримати одяг?» відповідають так:

  1. Заповнити онлайн-заявку на отримання одягу, яка періодично з’являється у сторіс в соцмережах.
  2. Підписатися на сторінки Фонду у Instagram та Facebook і поставити вподобайки на публікації.
  3. Після запрошення волонтерами по телефону, прийти до магазину в назначений день і час. При собі мати оригінал + копію довідки ВПО.
  4. Обрати на зазначену волонтерами суму одяг, підійти до каси та забрати нові дитячі речі.
Акція БФ «Добро ТУТ»
Акція БФ «Добро ТУТ»
Почалася акція з видачі одягу 1 червня, в День захисту дітей
Почалася акція з видачі одягу 1 червня, в День захисту дітей
Акція продовжиться і в січні
Акція продовжиться і в січні
Щомісячно приймають участь в акції близько 300 дітей
Щомісячно приймають участь в акції близько 300 дітей

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.