RU
Головна
Дніпро
23:03, 24 Січня
Информатор UA

Интро

Кожного дні наші бійці захищають позиції та нищать ворога. Часто вони залишаються без відпочинку, бо окупанти не втрачають можливостей для нападу. Тому хоробрі захисники прориваються на допомогу своєму підрозділу попри щільний вогонь ворога. Так, 23-річний Данило з позивним “Музон” є бійцем окремої бригади територіальної оборони міста Дніпро, - повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку бригади територіальної оборони.  Хлопець згадує: тільки звільнився з позиції ввечері, як йому написав командир про наступ орків. Данило одразу ж зібрався на допомогу побратимам.  “Був стрілковий бій по всім нашим позиціям, робив міномет, робили гради, робило все, що було у них. Так, ми розуміли, що це дуже небезпечно, але хлопці наші там сидять, треба йти і допомагати”, - розповідає Данило.  Також боєць розповів, що в той день було дуже багато бронемашин противника та навіть один танк заїхав на тилову позицію Захисників. Танк був ще дієздатним та небезпечним, коли хлопець разом з командиром змогли знищити ворожу техніку.  “Ми з командиром взяли по противотанковому гранатомету та відійшли від позицій подалі, щоб відробити його збоку. Командир влучив по капоту, а я влучив під башню. Після чого він почав палати”, - поділився захисник.  Після чого вже інший ворожий танк наближався до позицій, проте підірвався на міні, а Данило з побратимами зупинили екіпаж, відкривши по ним вогонь. “Все було дуже згуртованно та усі моментально почали працювати, тому в них не було шансів втікти”, - доповів Данило.  Раніше Інформатор доповідав: Дніпро та Полтава можуть опинитися під ударом: польський генерал озвучив вірогідний напрямок удару росії.  Також читайте, як бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області знищили ворожі машини склади з боєкомплектом: відео.  Анастасія Озерська

23-річний боєць з Дніпра знищив ворожий танк та разом з побратимами зупинив наступ окупантів

Читать на русском

Читать на русском
23-річний боєць з Дніпра знищив ворожий танк та разом з побратимами зупинив наступ окупантів
Наші воїни нищать ворогів

Кожного дні наші бійці захищають позиції та нищать ворога. Часто вони залишаються без відпочинку, бо окупанти не втрачають можливостей для нападу. Тому хоробрі захисники прориваються на допомогу своєму підрозділу попри щільний вогонь ворога.

Так, 23-річний Данило з позивним “Музон” є бійцем окремої бригади територіальної оборони міста Дніпро, - повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку бригади територіальної оборони. 

Хлопець згадує: тільки звільнився з позиції ввечері, як йому написав командир про наступ орків. Данило одразу ж зібрався на допомогу побратимам. 

“Був стрілковий бій по всім нашим позиціям, робив міномет, робили гради, робило все, що було у них. Так, ми розуміли, що це дуже небезпечно, але хлопці наші там сидять, треба йти і допомагати”, - розповідає Данило. 

Також боєць розповів, що в той день було дуже багато бронемашин противника та навіть один танк заїхав на тилову позицію Захисників. Танк був ще дієздатним та небезпечним, коли хлопець разом з командиром змогли знищити ворожу техніку. 

“Ми з командиром взяли по противотанковому гранатомету та відійшли від позицій подалі, щоб відробити його збоку. Командир влучив по капоту, а я влучив під башню. Після чого він почав палати”, - поділився захисник. 

Після чого вже інший ворожий танк наближався до позицій, проте підірвався на міні, а Данило з побратимами зупинили екіпаж, відкривши по ним вогонь.

“Все було дуже згуртованно та усі моментально почали працювати, тому в них не було шансів втікти”, - доповів Данило. 

Раніше Інформатор доповідав: Дніпро та Полтава можуть опинитися під ударом: польський генерал озвучив вірогідний напрямок удару росії Також читайте, як бійці 93-ої бригади з Дніпропетровської області знищили ворожі машини склади з боєкомплектом: відео. 

Анастасія Озерська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.