RU
Головна
Дніпро
15:55, 25 Грудень
Информатор UA

Интро

Цього року багато православних українців переходять на новий календар. Та святкують Різдво Христове 25 грудня за григоріанським, а не 7 січня, як раніше, за юліанським. Скрізь у цей день правиться церковна служба, після якої християни збираються родиною на святу вечерю. Інформатор вирушив вулицями міста, аби дізнатися у дніпрян, коли ж вони святкуватимуть Різдво Христове. Цікаво, що більшість громадян вважають, що свято треба відзначати саме 25 грудня. Та є ті, хто дотримується старих традицій.  “Я святкую Різдво 7 січня, бо я християнка. А католицьке Різдво - це для католиків”, — поділилася Поліна.  Святкувала Різдво Христове 7 січня і пані Тетяна. Проте зараз жінка вирішила переглянути своє відношення до цього свята та зустрічати — 25 грудня. “Тому що читала, що раніше всі наші православні святкували 25 (ред. — грудня). Потрібно так, як весь світ”, — акцентувала Тетяна.  Таку думку підтримує і Діана. Дівчина вважає, що з цими подіями краще зустрічати Різдво Христове 25 грудня.  “І я вважаю, що ті, хто святкує 25 (ред. - грудня) Новий Рік повинні зустрічати 1 (ред. - січня). Хто святкує 7 (ред. січня), то Новий Рік повинен святкувати 25 (ред. - січня). Я вважаю, що так більш правильно”, — поділилася Діана. Більше відповідей дивіться нижче, або за посиланням.   Нагадаємо, що у додатку “Дія” проводиться святкове опитування. Також читайте, коли святкують День Святого Миколая, історія та традиції. Писали ми й про те, де у Дніпрі встановили першу новорічну ялинку.

25 грудня VS 7 січня: коли дніпряни святкують Різдво Христове

Читать на русском

Читать на русском
25 грудня VS 7 січня: коли дніпряни святкують Різдво Христове
Коли у 2022 році святкують Різдво Христове

Цього року багато православних українців переходять на новий календар. Та святкують Різдво Христове 25 грудня за григоріанським, а не 7 січня, як раніше, за юліанським. Скрізь у цей день правиться церковна служба, після якої християни збираються родиною на святу вечерю.

Інформатор вирушив вулицями міста, аби дізнатися у дніпрян, коли ж вони святкуватимуть Різдво Христове. Цікаво, що більшість громадян вважають, що свято треба відзначати саме 25 грудня. Та є ті, хто дотримується старих традицій. 

“Я святкую Різдво 7 січня, бо я християнка. А католицьке Різдво - це для католиків”, — поділилася Поліна. 

Святкувала Різдво Христове 7 січня і пані Тетяна. Проте зараз жінка вирішила переглянути своє відношення до цього свята та зустрічати — 25 грудня.

“Тому що читала, що раніше всі наші православні святкували 25 (ред. — грудня). Потрібно так, як весь світ”, — акцентувала Тетяна. 

Таку думку підтримує і Діана. Дівчина вважає, що з цими подіями краще зустрічати Різдво Христове 25 грудня. 

“І я вважаю, що ті, хто святкує 25 (ред. - грудня) Новий Рік повинні зустрічати 1 (ред. - січня). Хто святкує 7 (ред. січня), то Новий Рік повинен святкувати 25 (ред. - січня). Я вважаю, що так більш правильно”, — поділилася Діана.

Більше відповідей дивіться нижче, або за посиланням.

 

Нагадаємо, що у додатку “Дія” проводиться святкове опитування. Також читайте, коли святкують День Святого Миколая, історія та традиції. Писали ми й про те, де у Дніпрі встановили першу новорічну ялинку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.