RU
Головна
Область
17:44, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

7-річний Артемко, який живе з батьками та бабусями біля Кривого Рогу, став “талісманом” українських бійців. Через його прифронтове селище до лінії фронту їздить чимало військового транспорту. Хлопчик вітає кожне авто саморобним українським прапорцем. У відповідь бійці сигналять та віддають салют малому. Вони інколи зупиняються, або перекинутись словом-другим, і хлопчик співає їм українських пісень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства оборони України. Артемко підіймає бойовий дух і настрій нашим Захисникам. Пісні у його виконанні викликають посмішки навіть на суворих фронтових обличчях. Воїни щиро дякують малюку, дарують йому нашивки та інші невеличкі подарунки.  “Вони кажуть, що коли їдуть на передову і на своєму “посту” стоїть Артемко, то все у них буде добре”, – поділилася бабуся хлопчика. На сторінці Верховної Ради написали, що одного разу бабуся Ніна побачила, як з боку фронту, після жорстоких боїв, їхали кілька бусів з написами "200" та "На щиті". Коли хлопчик їх побачив, то став на одне коліно, зняв кепі й похилив голову. Він стояв так, поки машини не зникли.  Артем давно твердо вирішив, що стане воїном і боронитиме свій рідний дім. А поки що він волонтерить, збирає кошти для ЗСУ та підбадьорює наших бійців. Через власне дитяче сприйняття хлопчик зрозумів, що може допомагати армії та державі попри юний вік. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі 10-річна дівчинка збирала кошти на дрон для ЗСУ. Також читайте, що діти зібрали гроші для бійців ТрО Дніпра. Для цього вони влаштовували вечірки у дворі. Артемко підіймає бойовий дух і настрій нашим Захисникам

7-річний хлопчик з Дніпропетровської області став "талісманом" для бійців

Читать на русском

Читать на русском
7-річний хлопчик з Дніпропетровської області став "талісманом" для бійців
Артемко вітає військові машини з прапором та співає українських пісень

7-річний Артемко, який живе з батьками та бабусями біля Кривого Рогу, став “талісманом” українських бійців. Через його прифронтове селище до лінії фронту їздить чимало військового транспорту. Хлопчик вітає кожне авто саморобним українським прапорцем.

У відповідь бійці сигналять та віддають салют малому. Вони інколи зупиняються, або перекинутись словом-другим, і хлопчик співає їм українських пісень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства оборони України.

Артемко підіймає бойовий дух і настрій нашим Захисникам. Пісні у його виконанні викликають посмішки навіть на суворих фронтових обличчях. Воїни щиро дякують малюку, дарують йому нашивки та інші невеличкі подарунки.

 “Вони кажуть, що коли їдуть на передову і на своєму “посту” стоїть Артемко, то все у них буде добре”, – поділилася бабуся хлопчика.

На сторінці Верховної Ради написали, що одного разу бабуся Ніна побачила, як з боку фронту, після жорстоких боїв, їхали кілька бусів з написами "200" та "На щиті". Коли хлопчик їх побачив, то став на одне коліно, зняв кепі й похилив голову. Він стояв так, поки машини не зникли. 

Артем давно твердо вирішив, що стане воїном і боронитиме свій рідний дім. А поки що він волонтерить, збирає кошти для ЗСУ та підбадьорює наших бійців. Через власне дитяче сприйняття хлопчик зрозумів, що може допомагати армії та державі попри юний вік.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі 10-річна дівчинка збирала кошти на дрон для ЗСУ. Також читайте, що діти зібрали гроші для бійців ТрО Дніпра. Для цього вони влаштовували вечірки у дворі.

Артемко підіймає бойовий дух і настрій нашим Захисникам
Артемко підіймає бойовий дух і настрій нашим Захисникам

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.