RU
Головна
Дніпро
15:08, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі заблокували «схему» із виготовлення фейкових медичних довідок та посвідчень про інвалідність для виїзду з України. Встановили майже 150 осіб, які скористалися послугами зловмисників. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Службу безпеки України. Двоє місцевих мешканців створили так званий «кол-центр», через який надходили замовлення від "клієнтів". Після отримання «заявки» організатор схеми зв’язувався з "клієнтом" та отримував особисті данні, які вносив у фальшиві бланки. Протиправний механізм існував з квітня цього року, а вартість фальшивки становила 900 Євро. За цю суму "клієнт" отримував пакет документів для перетину кордону, необхідний особам, що підлягають мобілізації в умовах воєнного стану. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили: комп’ютерну техніку та засоби зв’язку; документи з ознаками підробки, підготовлені бланки і засоби для виготовлення недійсних посвідчень та довідок; майже 50 печатей та штампів закладів Міністерства охорони здоров’я; готівку в різних валютах (сума у гривневому еквіваленті становить близько 1 млн). Організатору оборудки повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Досудове розслідування триває. Підроблені документи Фальшиві печатки Раніше ми писали про те, що у Старих Кодаках знайшли розчленований труп: коментар поліції. Також ми повідомляли про те, що поліцейські затримали 19-річну дівчину, яка «заміновувала» дніпровські редакції, лікарні та ТРЦ.  Савчук Сергій 

900 євро за довідку про інвалідність: у Дніпрі затримали людей, які підробляли документи для перетину кордону

Читать на русском

900 євро за довідку про інвалідність: у Дніпрі затримали людей, які підробляли документи для перетину кордону

Читать на русском
900 євро за довідку про інвалідність: у Дніпрі затримали людей, які підробляли документи для перетину кордону

900 євро за довідку про інвалідність: у Дніпрі затримали людей, які підробляли документи для перетину кордону

У Дніпрі заблокували «схему» із виготовлення фейкових медичних довідок та посвідчень про інвалідність для виїзду з України. Встановили майже 150 осіб, які скористалися послугами зловмисників.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Службу безпеки України.

Двоє місцевих мешканців створили так званий «кол-центр», через який надходили замовлення від "клієнтів". Після отримання «заявки» організатор схеми зв’язувався з "клієнтом" та отримував особисті данні, які вносив у фальшиві бланки. Протиправний механізм існував з квітня цього року, а вартість фальшивки становила 900 Євро. За цю суму "клієнт" отримував пакет документів для перетину кордону, необхідний особам, що підлягають мобілізації в умовах воєнного стану.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили:
  • комп’ютерну техніку та засоби зв’язку;
  • документи з ознаками підробки, підготовлені бланки і засоби для виготовлення недійсних посвідчень та довідок;
  • майже 50 печатей та штампів закладів Міністерства охорони здоров’я;
  • готівку в різних валютах (сума у гривневому еквіваленті становить близько 1 млн).

Організатору оборудки повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Досудове розслідування триває.

Підроблені документи Підроблені документи Фальшиві печатки Фальшиві печатки

Раніше ми писали про те, що у Старих Кодаках знайшли розчленований труп: коментар поліції. Також ми повідомляли про те, що поліцейські затримали 19-річну дівчину, яка «заміновувала» дніпровські редакції, лікарні та ТРЦ. 

Савчук Сергій 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.