RU
Головна
Україна
14:44, 11 Жовтня
Информатор UA

Интро

Ворог продовжує тероризувати Україну. 10 жовтня війська рф вгатили ракетами по енергетичній інфраструктурі країни. Без світла залишились мешканці багатьох областей. Через це українців попросили зменшити використання електроприладів у піковий час — з 17:00 до 23:00.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. Так, в першу чергу варто обмежити використання приладів, які споживають найбільше електроенергії. Не користуйтеся пральною машиною, праскою, пилосмоком та іншими побутовими приладами ввечері. перенесіть хатні справи на ранок чи ніч; Вимкніть бойлер зовсім або прикрутіть його до мінімуму на ці декілька годин; Замість електрочайника скористайтесь звичайним чайником для плити (доречно, тільки якщо у вас газова пічка). Якщо такого чайника немає, закип'ятити воду можна в каструлі або ківшику; Вимкніть кондиціонер та обігрівач, тепло вдягтись, заклейте вікна; Допоможе і більш ощадливе використання освітлення — вимикайте за собою світло в кімнатах, не використовуйте забагато лампочок, особливо якщо вони не енергозбережні. В деяких випадках можна взагалі відмовитись від освітлення та провести затишний вечір при свічках.  Зазначимо, заряджати мобільні телефони та павербанки можна. Вони не входять до переліку найбільш енерговитратних. Та й тримати свої гаджети зарядженими варто завжди.  Приблизні показники споживання електроенергії побутовими приладами: Кондиціонер – 2,2–3,37 кВт-год; Електрочайник – 2,2–2,4 кВт-год; Пилосмок – 2 кВт-год; Фен - 2 кВт-год; Бойлер – 1,5–2,5 кВт-год; Обігрівачі масляний та повітряний – 1,5–2 кВт-год; Праска – 1–2,4 кВт-год; Пральна машина – 0,8–1,5 кВт-год; Холодильник двокамерний – 0,77–0,90 кВт-год; Мікрохвильова піч – 0,7–1,5 кВт-год; Холодильник однокамерний – 0,10-0,40 кВт-год; Телевізор – 0,08-0,14 кВт-год.  Раніше ми писали, що росіяни вдарили по об’єктах життєзабезпечення Дніпропетровської області. Також читайте, як мешканці Дніпра пережили ранкові ракетні удари. Повідомляли ми і про те, як працюватиме громадський транспорт після ракетного удару по Дніпру. 

Аби зменшити навантаження: які електроприлади слід вимкнути ввечері

Читать на русском

Читать на русском
Аби зменшити навантаження: які електроприлади слід вимкнути ввечері
Перелік приладів, які варто вимикати

Ворог продовжує тероризувати Україну. 10 жовтня війська рф вгатили ракетами по енергетичній інфраструктурі країни. Без світла залишились мешканці багатьох областей. Через це українців попросили зменшити використання електроприладів у піковий час — з 17:00 до 23:00. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. Так, в першу чергу варто обмежити використання приладів, які споживають найбільше електроенергії.

 • Не користуйтеся пральною машиною, праскою, пилосмоком та іншими побутовими приладами ввечері. перенесіть хатні справи на ранок чи ніч;
 • Вимкніть бойлер зовсім або прикрутіть його до мінімуму на ці декілька годин;
 • Замість електрочайника скористайтесь звичайним чайником для плити (доречно, тільки якщо у вас газова пічка). Якщо такого чайника немає, закип'ятити воду можна в каструлі або ківшику;
 • Вимкніть кондиціонер та обігрівач, тепло вдягтись, заклейте вікна;
 • Допоможе і більш ощадливе використання освітлення — вимикайте за собою світло в кімнатах, не використовуйте забагато лампочок, особливо якщо вони не енергозбережні. В деяких випадках можна взагалі відмовитись від освітлення та провести затишний вечір при свічках. 


Зазначимо, заряджати мобільні телефони та павербанки можна. Вони не входять до переліку найбільш енерговитратних. Та й тримати свої гаджети зарядженими варто завжди. 

Приблизні показники споживання електроенергії побутовими приладами:

 • Кондиціонер – 2,2–3,37 кВт-год;
 • Електрочайник – 2,2–2,4 кВт-год;
 • Пилосмок – 2 кВт-год;
 • Фен - 2 кВт-год;
 • Бойлер – 1,5–2,5 кВт-год;
 • Обігрівачі масляний та повітряний – 1,5–2 кВт-год;
 • Праска – 1–2,4 кВт-год;
 • Пральна машина – 0,8–1,5 кВт-год;
 • Холодильник двокамерний – 0,77–0,90 кВт-год;
 • Мікрохвильова піч – 0,7–1,5 кВт-год;
 • Холодильник однокамерний – 0,10-0,40 кВт-год;
 • Телевізор – 0,08-0,14 кВт-год. 

Раніше ми писали, що росіяни вдарили по об’єктах життєзабезпечення Дніпропетровської області. Також читайте, як мешканці Дніпра пережили ранкові ракетні удари. Повідомляли ми і про те, як працюватиме громадський транспорт після ракетного удару по Дніпру. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.