RU

Адреси у двох районах Дніпра: де з 13 по 17 травня відключатимуть воду боржникам

Читать на русском

Читать на русском
Адреси у двох районах Дніпра: де з 13 по 17 травня відключатимуть воду боржникам
Де у Дніпрі з 13 травня вимикатимуть воду боржникам

З наступного тижня, з 13 по 17 травня, у Дніпрі продовжать відключати воду боржникам. Під санкції підпадуть абоненти із Соборного та Центрального районів міста. Загалом – 53 оселі. Загальна сума боргу за цими адресами становить понад 546 тисяч гривень. 

Про це Інформатор повідомляє із посиланням на КП «Дніпроводоканал». Повний перелік адрес на відключення — у скриншотах:

Боржникам відключатимуть воду
Боржникам відключатимуть воду

У КП «Дніпроводоканал» закликають дніпрян, які мають борги за воду, сплатити їх, аби не доводити до відключень. Або ж можна укласти договори реструктуризації заборгованості, звернувшись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП», адреси яких можна знайти на сайті комунального підприємства.

Якщо ви зіткнулися з проблемою незапланованого відключення води – зверніться у контакт-центр Дніпровської міськради по одному з номерів: (056) 732-12-12(095) 732-12-12(096) 732-12-12(073) 732-12-12.

Раніше ми писали, що в Дніпрі з озера Курячого, в якому утворюється піна, взяли проби води. Розповідав Інформатор й про те, при якій сумі боргу у Дніпрі відключають абонентів від водопостачання. Також читайте, скільки доведеться платити за воду у Дніпрі під час поливального сезону.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.