RU

У Дніпрі стартує поливний сезон: скільки доведеться платити за воду

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі стартує поливний сезон: скільки доведеться платити за воду
Мешканці приватного сектору у Дніпрі з 15 квітня по-новому платитимуть за воду

З 15 квітня у Дніпрі розпочинається поливний сезон. Це означає, що мешканці приватного сектору будуть платити за послугу водозабезпечення по-іншому. Різниця у тарифах буде як для абонентів, що мають прилади обліку, так і для тих, хто немає. 

Останні платитимуть за полив 1 сотки відкритого ґрунту майже 600 гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

За словами начальниці департаменту з маркетингу та збуту КП «Дніпроводоканал» Ольги Дробчак, якщо лічильника немає, то нарахування відбувається відповідно до технічної документації. 

“У кожного власника будинку у приватному секторі є технічний паспорт, де вказано площу відкритого або закритого ґрунту. Використання води у поливний сезон розраховується так: на відкритий ґрунт — 0,008 літрів на добу на 1 квадратних метрів, на закритий – 0,005 літрів на добу на 1 квадратних метрів. Тариф помножується на кількість квадратних метрів та на коефіцієнт опадів, що випали. Таку інформацію ми отримуємо від  Гідрометцентру. Якщо сезон засушливий, то коефіцієнт буде вищим», — сказала Ольга Дробчак.

Поливний сезон триватиме до 15 вересня. 

Нагадаємо, у вівторок у Дніпрі 5 районів міста залишились без води, на десятках вулиць - знижений тиск. Раніше ми писали, що на будівництво 3-х водогонів у Дніпропетровській області виділили ще понад 5 мільярдів гривень. Окрім того, писали, де у Дніпрі з 8 квітня будуть відключати воду боржникам.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.