Армія рф накрила вогнем Нікопольський район: понівечені дачні будинки

російські війська знову обстріляли Нікопольський район

Армія рф накрила вогнем Нікопольський район: понівечені дачні будинки

У Дніпропетровській області ніч минула з однією повітряною тривогою та одним обстрілом. росіяни вкотре накрили вогнем Нікопольський район. Вони скерували на нього свою важку артилерію. На щастя, люди не постраждали. 

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.

“Люди не постраждали. Понівечені дачні будинки та господарські споруди. Інформація по руйнаціях уточнюється. У інших районах області вночі минулося без ворожих атак і на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, війська рф чотири рази обстріляли Нікопольський район з “Градів” та важкої артилерії. Також читайте, що у Кривому Розі чули вибух. Повідомляють про ракетний удар. Писали ми і про те, що ворог випустив крилату ракету по Криворізькому району. Її збили сили ППО.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити