RU

Армія рф вдарила по Синельниковому: серед загиблих — двоє дітей, є поранені

Читать на русском

Читать на русском
Армія рф вдарила по Синельниковому: серед загиблих — двоє дітей, є поранені
Ворог вбив двох дітей у Дніпропетровській області

19 квітня росіяни влаштували масовану ракетну атаку по Дніпропетровській області. Є поранені та загиблі у Дніпрі та Синельниковому. Ще три людини постраждали у Кривому Розі. 

На жаль, число постраждалих внаслідок ворожої атаки постійно збільшується. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію голови ДніпроОВА Сергія Лисака. 

“На цю хвилину відомо про 15 поранених у Дніпрі. Всі – середні. Кривий ріг – постраждало 3 людей. Стільки ж у Синельниковому. Серед них і 2 дітей. На жаль, одна восьмирічна дитина померла в лікарні”, — йдеться у повідомленні. 

Станом на 8:34, за інформацією міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, кількість загиблих у Синельниковому зросла до 6. На жаль, серед них — двоє дітей 6 та 8 років. Ще двоє людей отримали травми. 

Нагадаємо, що через ранкову атаку на Дніпро затримується низка потягів та не працює вокзал. Публікували ми й деталі ранкової атаки на Дніпро від голови ОВА. Також читайте, що внаслідок ворожої атаки по Дніпру відбулись масштабні зміни у роботі автобусів, трамваїв та тролейбусів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.