RU
Головна
Область
08:44, 25 Травня
Информатор UA

Интро

Увечері 24 травня війська рф знову обстріляли Нікопольський район. Ворог використав дрон-камікадзе. Люди вціліли, але житлові будинки у Марганецькій громаді зазнали руйнувань.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.  Ранок 25 травня теж виявився не спокійним. Ворог вдарив по Нікополю. Інформація щодо наслідків обстрілу уточнюється.  Нагадаємо, раніше ми розповідали, як виглядає Іларіонівська громада після нічної атаки ворога. Раніше ми писали, що на підльоті до Дніпра оборонці неба збили 4 ракети та 20 дронів. Також читайте, що війська рф вдарили по рятувальній частині у Дніпрі. 

Атакували дронами-камікадзе: як минула ніч в Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
Атакували дронами-камікадзе: як минула ніч в Дніпропетровській області
Понівечені багатоквартирні будинки

Увечері 24 травня війська рф знову обстріляли Нікопольський район. Ворог використав дрон-камікадзе. Люди вціліли, але житлові будинки у Марганецькій громаді зазнали руйнувань. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака

Ранок 25 травня теж виявився не спокійним. Ворог вдарив по Нікополю. Інформація щодо наслідків обстрілу уточнюється. 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як виглядає Іларіонівська громада після нічної атаки ворога. Раніше ми писали, що на підльоті до Дніпра оборонці неба збили 4 ракети та 20 дронів. Також читайте, що війська рф вдарили по рятувальній частині у Дніпрі. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.