Ворог продовжує обстрілювати територію України. Під прицілом опиняються домівки, багатоповерхівки, автівки, АЗС та інші невійськові об’єкти. Якщо ваша машина постраждала під час обстрілу, ви можете безкоштовно вибракувати її, за певних умов.
Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Головного сервісного центру МВС.
На місці ворожого обстрілу постраждалі можуть безкоштовно скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС, зокрема:
Зверніть увагу! Для отримання цих послуг попередня реєстрація через систему Е-запис не потрібна.

Перед зверненням до сервісного центру власник має отримати документ, що підтверджує статус потерпілої особи. Для цього потрібно звернутися до поліції або СБУ. Після цього документи можна подати до мобільного чи будь-якого територіального сервісного центру МВС.
У ГСЦ МВС наголошують, що навіть повністю знищений автомобіль залишається зареєстрованим за власником, доки його не знімуть з державної реєстрації шляхом вибракування. Цю послугу безоплатно надають у будь-якому сервісному центрі МВС незалежно від місця проживання власника.
Для оформлення вибракування необхідно надати:
Послуга надається протягом одного робочого дня після подання повного пакета документів.
Однак після вибракування повторно зареєструвати такий транспортний засіб вже неможливо. Крім того, процедура не проводиться, якщо на автомобіль накладені обтяження.
Нагадаємо, що у Дніпрі відкрили вулицю Харківську біля «Мост-Сіті». Також читайте, що у Кривому Розі чоловік підпалив SsangYong. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Пилипа Орлика у дворі вибухнула та загорілася автівка.