RU

Автомобілісти Дніпра розкритикували новий кільцевий рух на Петра Калнишевського

Читать на русском

Читать на русском
Автомобілісти Дніпра розкритикували новий кільцевий рух на Петра Калнишевського
Зміни сподобалися далеко не всім

У середині серпня на перехресті проспекту Петра Калнишевського і вулиці Калинової з’явилася кільцева розв’язка. Тут намалювали нову дорожню розмітку та встановили стовпчики. Всі ці заходи мали посилити безпеку на дорозі.

Однак деякі мешканці Дніпра розкритикували нову кільцеву розв’язку. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію Руслана Ширинова

Автомобілістам не сподобалося розташування пішохідного переходу перед кільцем, велосмуги, і наявність тягнучки перед кільцем зі сторони Старочумацької в години пік. 

Що було не так зі старою схемою руху?

За словами Ширинова, стара схема на Т-подібному перехресті створювала конфлікти між усіма учасниками руху. А встановлення світлофора потребувало декілька мільйонів гривень. Замість цього вирішили зробити дешевший варіант, який не поступається ефективністю світлофорові. 

Крім того, нова схема руху враховувала потреби пішоходів, оскільки на цьому місці розташовані магазини, торговельні центри, аптеки та зупинки громадського транспорту. Відсутність “зебри” змусила би людей йти в обхід найкращого маршруту. 

Також врахували й досвід європейських країн, щоб стимулювати людей користуватися велосипедом, і зменшувати навантаження на транспорту інфраструктуру. 

Нова схема руху на Петра Калнишевського
Нова схема руху на Петра Калнишевського

Ширинов визнав, що на ділянці дійсно є тягнучка. Однак вона присутня лише у ранкові та вечірні години пік. За його словами, максимальна тривалість очікування складає не більше 5 хвилин. Проте дніпровські водії адаптувалися до змін і прокладають свій маршрут таким чином, щоб оминати це перехрестя. Ширинов написав, що протягом пів року будуть зроблені відповідні висновки і, якщо схема руху погано себе зарекомендує, — будуть швидкі зміни. 

Нагадаємо, що у Дніпрі з 16 вересня хочуть перекрити проспект Сергія Нігояна. Ще ми писали, що з 18 вересня планують звузити проїзну частину на Січеславській Набережній. Також Інформатор повідомляв, що до кінця року перекрили рух по Крутогірному узвозу та зробив схему об’їзду. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.