RU

Без батька залишились двоє синів: на Запорізькому напрямку загинув Віталій Боков

Читать на русском

Читать на русском
Без батька залишились двоє синів: на Запорізькому напрямку загинув Віталій Боков
Захисника України не стало під час виконання бойового завдання

Війна з нелюдом продовжує забирати цвіт української нації. 6 вересня під час виконання бойового завдання загинув 41-річний Віталій Боков. Сталося це на Запорізькому напрямку.

Віталій – мешканець Першотравенська Дніпропетровської області. Він навчався у школі №3, у мирний час працював гірником на шахті «Ювілейна». Про це Інформатор повідомляє з посиланням на Першотравенську міську раду. Чоловіка мобілізували до лав Національної гвардії України у березні 2022 року, він був водієм оперативного призначення.

«Колеги і близькі відмічають його розум, працьовитість і людяність. На нього завжди можна було покластися, а в його руках «горіла» будь-яка справа», - зазначили у міськраді.

У полеглого Героя залишились батьки, дружина і двоє синів, 15 і 9 років. Доземний уклін і вічна пам'ять загиблому Захиснику!

Раніше ми писали, що На фронті загинув матрос з 36-ї бригади Юрій Басанський з Дніпропетровської області. Окрім того, не стало стрільця із області Дмитра Волоха. Розповідали ми і про те, що на війні загинув фанат ФК “Дніпро” Євген Чорний, в окоп якого попав касетний боєприпас. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.