RU
Головна
Дніпро
15:52, 10 Серпня
Информатор UA

Интро

93 ОМБр "Холодний Яр" продовжує успішно чинити опір країні-агресору, завдаючи величезних втрат живій силі та техніці ворогів. Крок за кроком українські воїни повертають контроль над окупованою територією. Так, бійці 93 ОМБр оприлюднили ролик, в якому розповіли про те, як звільняли село Мазанівка, про бої з окупантами, про їхнє спорядження та техніку, а також показали власні відеозаписи з населеного пункту - передає Інформатор. У відео боєць із позивним "Каспер" відмічає, що російська армія вже змішує підрозділи для масовості. "Раніше вони так не робили. А зараз і регулярні частини російської армії, наприклад, зі Смоленська змішують із бійцями квазідержав л/днр", - каже "Каспер". Також Захисник відмітив, що екіпіровка ворога не якісна, а шоломи - радянські, хоча це й намагаються скрити двома каверами. Проте недооцінювати росіян не можна. Зі слів "Каспера", він декілька разів міг дістати поранення або навіть загинути, але йому завдяки везінню цього не відбулося. Інший "холодноярівець" із позивним "Вікінг" показав шрами на потилиці. Йому туди потрапили уламки після ворожого обстрілу. Проте чоловік весь день пробув на позиції і тільки увечері отримав медичну допомогу. Окрім цього "Каспер" розповів про бійців бригади: "У нас є боєць, якому 59 років. Ми його називаємо "Турбодід". Через 4 місяці людині 60 років, але енергії у нього..." Нагадаємо, що автори українських коміксів розробили для 93-ої бригади потужний арт, з яким створили футболку. Також читайте, як бійці 93-ої бригади ремонтують «трофейну» техніку окупантів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на Ізюмському напрямку воїни «Холодного Яру» збили ворожий вертоліт К-52. Раніше ми ще писали, що в Україні випустили музичний кліп з відео роботи 93-ї бригади. Ярослав Жахалов

Бійці 93-ї бригади "Холодний Яр" розповіли про звільнення окупованого села, зіткнення з росіянами та військові трофеї

Бійці 93-ї бригади Холодний Яр розповіли про звільнення окупованого села, зіткнення з росіянами та військові трофеї

Бійці 93-ї бригади "Холодний Яр" розповіли про звільнення окупованого села, зіткнення з росіянами та військові трофеї

Бійці 93-ї бригади Холодний Яр розповіли про звільнення окупованого села, зіткнення з росіянами та військові трофеї

93 ОМБр "Холодний Яр" продовжує успішно чинити опір країні-агресору, завдаючи величезних втрат живій силі та техніці ворогів. Крок за кроком українські воїни повертають контроль над окупованою територією.

Так, бійці 93 ОМБр оприлюднили ролик, в якому розповіли про те, як звільняли село Мазанівка, про бої з окупантами, про їхнє спорядження та техніку, а також показали власні відеозаписи з населеного пункту - передає Інформатор.

У відео боєць із позивним "Каспер" відмічає, що російська армія вже змішує підрозділи для масовості. "Раніше вони так не робили. А зараз і регулярні частини російської армії, наприклад, зі Смоленська змішують із бійцями квазідержав л/днр", - каже "Каспер".

Також Захисник відмітив, що екіпіровка ворога не якісна, а шоломи - радянські, хоча це й намагаються скрити двома каверами. Проте недооцінювати росіян не можна. Зі слів "Каспера", він декілька разів міг дістати поранення або навіть загинути, але йому завдяки везінню цього не відбулося. Інший "холодноярівець" із позивним "Вікінг" показав шрами на потилиці. Йому туди потрапили уламки після ворожого обстрілу. Проте чоловік весь день пробув на позиції і тільки увечері отримав медичну допомогу.

Окрім цього "Каспер" розповів про бійців бригади: "У нас є боєць, якому 59 років. Ми його називаємо "Турбодід". Через 4 місяці людині 60 років, але енергії у нього..."

Нагадаємо, що автори українських коміксів розробили для 93-ої бригади потужний арт, з яким створили футболку. Також читайте, як бійці 93-ої бригади ремонтують «трофейну» техніку окупантів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на Ізюмському напрямку воїни «Холодного Яру» збили ворожий вертоліт К-52. Раніше ми ще писали, що в Україні випустили музичний кліп з відео роботи 93-ї бригади.

Ярослав Жахалов

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.