RU
Головна
Область
09:38, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

Представники міської ради Кам'янського побували на Донеччині. Там посадовці заїхали до звільненого від ворога міста Лиман. А воїнам 66-ї окремої механізованої бригади передали техніку, ліки та смаколики. Про це пише Інформатор із посиланням на пост Міського голови Кам'янського Андрія Білоусова. "Привезли від ГО «Бджола» потужний генератор, бензопили, від ЦНАПу – медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, а також смаколики від освітян міста", - додав Білоусов. Також, міський голова подякував нашим Захисникам за незламність, а натомість - отримав подяку від колективу офіцерів, сержантів, солдатів бригадної артилерійської групи військової частини А 7014 та командиру військової частини за допомогу ЗСУ. Передали бійцям техніку, ліки та смаколики Побували у Лимані Місто знищене ворогом Майже немає вцілілих будівель Платон Бережний   

Бійці 66-ї окремої механізованої бригади отримали допомогу від жителів Кам'янського

Читать на русском

Читать на русском
Бійці 66-ї окремої механізованої бригади отримали допомогу від жителів Кам'янського
Воїнам передали техніку та інші необхідні речі

Представники міської ради Кам'янського побували на Донеччині. Там посадовці заїхали до звільненого від ворога міста Лиман. А воїнам 66-ї окремої механізованої бригади передали техніку, ліки та смаколики.

Про це пише Інформатор із посиланням на пост Міського голови Кам'янського Андрія Білоусова.

"Привезли від ГО «Бджола» потужний генератор, бензопили, від ЦНАПу – медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, а також смаколики від освітян міста", - додав Білоусов.

Також, міський голова подякував нашим Захисникам за незламність, а натомість - отримав подяку від колективу офіцерів, сержантів, солдатів бригадної артилерійської групи військової частини А 7014 та командиру військової частини за допомогу ЗСУ.

Передали бійцям техніку, ліки та смаколики
Передали бійцям техніку, ліки та смаколики
Побували у Лимані
Побували у Лимані
Місто знищене ворогом
Місто знищене ворогом
Майже немає вцілілих будівель
Майже немає вцілілих будівель

Платон Бережний 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.