RU
Головна
Область
15:30, 1 Квітня
Информатор UA

Интро

Щодня та за будь-якої погоди ЗСУ безстрашно боронить нас від ворога. Зараз бійці 93-тї ОМБр “Холодний Яр” працюють в Бахмуті. Вони показали, як ефективно використовують дрони Mavic 3T.  Завдяки йому наші воїни відстежили росіян та скоригували вогонь артилерії по їхніх позиціях. Про це пише Інформатор з посиланням на віцепрем'єр-міністра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.   “300 саме таких безпілотників Армія дронів передала на найгарячіші ділянки фронту. Впевнений, вони допоможуть Силам оборони ефективніше звільняти Україну від окупантів та зберігати власні життя”, — йдеться у повідомленні.  Telegram oembed: https://t.me/zedigital/3017 Раніше ми писали, що під Бахмутом бійці 93 бригади із Дніпропетровської області “мінуснули” ворожий бомбардувальник. Писали ми й про те, що бійці 93-ї бригади з Дніпропетровської області розповіли про ситуацію у Бахмуті. Повідомляли ми й те, що бійці 93-ї бригади знищили ворожий Су-24. Відстріляний тубус "Ігли-1" виставили на аукціон.  

Бійці 93-ї бригади показали, як вночі нищать ворога в Бахмуті: відео роботи

Читать на русском

Читать на русском
Бійці 93-ї бригади показали, як вночі нищать ворога в Бахмуті: відео роботи
Приклад професіоналізму та максимально ефективного використання дрону Mavic 3T

Щодня та за будь-якої погоди ЗСУ безстрашно боронить нас від ворога. Зараз бійці 93-тї ОМБр “Холодний Яр” працюють в Бахмуті. Вони показали, як ефективно використовують дрони Mavic 3T. 

Завдяки йому наші воїни відстежили росіян та скоригували вогонь артилерії по їхніх позиціях. Про це пише Інформатор з посиланням на віцепрем'єр-міністра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.  

“300 саме таких безпілотників Армія дронів передала на найгарячіші ділянки фронту. Впевнений, вони допоможуть Силам оборони ефективніше звільняти Україну від окупантів та зберігати власні життя”, — йдеться у повідомленні. 

Telegram oembed: https://t.me/zedigital/3017

Раніше ми писали, що під Бахмутом бійці 93 бригади із Дніпропетровської області “мінуснули” ворожий бомбардувальник. Писали ми й про те, що бійці 93-ї бригади з Дніпропетровської області розповіли про ситуацію у Бахмуті. Повідомляли ми й те, що бійці 93-ї бригади знищили ворожий Су-24. Відстріляний тубус "Ігли-1" виставили на аукціон.

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.