БК “Дніпро” у “валідольній” грі виборов місце у фіналі Суперліги

Стас Руденко

У першій грі півфінальної серії Суперліги проти “Черкаських Мавп” баскетбольний “Дніпро” програв вдома за 2 секунди до кінця “завдяки” точному триочковому кидку Тіщенка - 97:98. На виїзді команда з “Дніпра” завдяки сильній останній чверті перемогла 64:73. Серія повернулася для вирішального матчу у дніпровський “Шинник”, та чи могла вона пройти без нервів?

Звісно, що ні. Початок із ривка “Мавп” 0:14, різниця у -17 у перерві та -14 перед останньою 10-хвилинкою. Майже без шансів, адже “не летіло” майже нічого. Аж ось, 40-хвилинна перерва на повітряну тривогу - і на майданчик повернувся зовсім інший “Дніпро”. В останній чверті команда з Черкас набрала 17 очок, тоді як у “Дніпра” лише один Закурдаєв закинув 18. Розгром 37:17 за чверть як результат - і вихід у фінал із рахунком 78:74. Про це Інформатор повідомляє із посилання на пресслужбу БК “Дніпро”.

“Дніпро” 78:73 “Черкаські Мавпи” (15:28, 9:13, 18:15, 36:17)

“Дніпро”: Закурдаєв, 22 + 6 передач + 4 перехоплення, Тимофеєнко, 18 + 9 підбирань, Конєв, 17 + 6 підбирань, Бондарчук, 7, Горобченко, 0 — старт, Сорочан, 5, Сипало, 4, Дубоненко, 3 - 4 втрати, Колдомасов, 2, Тарасенко, 0;

“Мавпи”: Агафонов, 27 + 13 підбирань, Бун, 16 + 5 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення, Марченко, 8, Тіщенко, 7, Новiков, 6 + 5 підбирань — старт, Руслов, 9, Кузнецов, 0.

В нас по традиції завжди після тривоги в Дніпрі ми починаємо грати. Я вірив в команду. Тренери зайшли, ми змінили наш захист. Тренер сказав, що потрібно використовувати в нападі. У тренерів був час подивитися слабкі сторони суперника, ми це використовували. Сказали грати в швидкий баскетбол, тому що «Мавпи» були з обмеженою ротацією. В четвертій чверті змогли їх просто перебігати за рахунок захисту. Влучили всі вільні кидки. Вся команда молодці.

Дуже крута серія, незважаючи на рівень нашого чемпіонату. Дякую, що він взагалі в нас є і ми граємо в баскетбол, є спорт. Відпочиваємо і готуємося до «Рівного». Це дуже класна команда. Вони по сезону показали, що зіграні і грають в класний баскетбол. Думаю, фінал буде цікавий. Постараємося без пригод для наших вболівальників”, - прокоментував вихід у фінал капітан “Дніпра” Станіслав Тимофеєнко.

У фінальній серії “Дніпро зустрінеться з БК “Рівне”. Серія, вже традиційно для цього сезону, триватиме двох перемог однієї з команд. Перший матч відбудеться у суботу, 20 квітня, у “Шиннику” у Дніпрі”. Початок о 14:00.

Варто зазначити, що квитки на першу гру фінальної серії поступили у продаж лише в обід понеділка, 15 квітня. І хоча вони здорожчали (від 100 до 500 гривень) - їх розкупили лише за декілька годин. Станом на 23:00 вільними залишались лише близько двох десятків місць.

Другий матч серії відбудеться у середу, 24 квітня, у Рівному. Третю гру, за потреби, знов прийматиме Дніпро. У серії за третє місце зійдуться “Черкаські Мавпи” та “Київ-Баскет”.

Раніше ми писали, що альпіністка із Дніпра Ірина Караган підкорила гору Аннапурна І. Окрім того, легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх потрапила до престижного списку Forbes. Розповідали ми й про те, що база «Дніпра», яку орендує СК «Дніпро-1», зазнала руйнувань від «Шахедів»