RU

“Пустила та відпустила мене”: альпіністка із Дніпра Ірина Караган підкорила гору Аннапурна І

Читать на русском

Читать на русском
“Пустила та відпустила мене”: альпіністка із Дніпра Ірина Караган підкорила гору Аннапурна І
Ірина Караган із Дніпра підкорила гору Аннапурна І

Жителька Дніпра Ірина Караган побувала на горі Аннапурна І. Це вже друга гора-восьмитисячник, вершину якої їй вдається підкорити. Все це сталося за три дні до Дня народження альпіністки — 12 квітня.

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію жінки.  

“Найкращий подарунок на День народження і велика честь, що така складна і небезпечна гора пустила і відпустила мене! Це втілення мрії, на яку мене надихнула донечка Віра Караган! Кілька років тому після подорожі в Непал вона присвятила мені авторський коктейль Аннапурна! Вона надихає і найбільше вірить у мене, тому її фото було зі мною на вершині як і прапори моєї країни, міста і партнерів”, — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у 2021 році пані Ірина підкорила вершину найвищої гори на планеті — Еверест. У 2023-му — Деналі, яка розташована на Алясці (США). 

Довідково:

Висота вершини гори Аннапурна І становить 8 091 метр над рівнем моря. Вона посіла 10 місце у світі за цим показником та є одним лише з 14 восьмитисячників планети. Перше місце займає гора Еверест, друге — Чогорі, третє — Канченджанґа. 

Нагадаємо, що  альпіністка з Дніпра розповіла, як їй вдалося підкорити вершину Північної Америки. Писали ми й про те, що альпіністка з Дніпра Ірина Караган підкорила гору Деналі на Алясці. Також читайте, що альпіністка з Дніпра розповіла про підкорення Евересту.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.