БК «Дніпро» візьме участь у кваліфікації Кубка Європи ФІБА

Баскетбольний «Дніпро» спробує свої сили у єврокубках сезону 2024/2025 років

Минулий сезон виявився вдалим для баскетбольного «Дніпра». Команда зробила «золотий дубль» - стала володарем Кубка України та чемпіоном української Суперліги. Останній здобуток дозволив клубу заявитися у єврокубковий турнір – Кубок Європи ФІБА сезону 2024/2025 років.

З урахуванням рейтингу України за останні три роки, команда з Дніпра виступить у кваліфікаційному раунді змагань. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу БК «Дніпро».

БК «Дніпро» на цьому етапі буде «сіяним». Суперником українського клубу може стати одна з наступних команд:

• БК «Превідза» (Словаччина).

Жеребкування кваліфікації пройде 19 липня. Ігри пройдуть 24 та 27 вересня: одна домашня – одна на виїзді. Переможці пар отримають путівку до основного етапу Кубка Європи ФІБА.

Загалом заявки на участь в турнірі подали 29 баскетбольних клубів із 19 країн Європи, - зазначили у відділенні НОК України у Дніпропетровській області. «Дніпро» своє номінально домашні матчі проводитиме у Латвії.

«Всього в основному раунді Кубку Європи ФІБА зіграють 40 команд – 15 отримали прямі путівки, 7 пройдуть через кваліфікацію ще 18 – це команди, які грають у кваліфікації Ліги чемпіонів. Якщо клуби, які грають в кваліфікації ЛЧ і подали заявку на участь у Кубку Європи ФІБА, пройдуть до основного раунду Ліги чемпіонів, то необхідна кількість команд в основному раунді Кубку Європи ФІБА буде добрана серед команд, які програють у кваліфікації Кубку Європи ФІБА», - розповіли про формат турніру у Федерації баскетболу України.

Команди, які потрапили у кваліфікацію Кубка Європи ФІБА

Раніше ми писали, що легкоатлет з Дніпра Кохан здобув «срібло» у метанні молота на турнірі в Угорщині. Окрім того, Володимир Адамюк змінив «Дніпро-1» на «Карпати». Розповідали ми й про те, що спортсменка із Дніпра Магучіх побила світовий рекорд, який тримався 37 років