RU

«Валідольна» кінцівка: БК «Дніпро» став володарем Кубка України

У фіналі Кубка України з баскетболу «Дніпро» здолав «Прометей» із рахунком 65:64

У неділю, 10 березня, у столиці визначився володар баскетбольного Кубка України. У фіналі змагалися дві команди з Дніпропетровської області. «Дніпро» мінімально здолав «Прометей» і став володарем трофея.

Загальний рахунок – 64:65 на користь «Дніпра». Це – вже четвертий Кубок України у скарбничці дніпровських баскетболістів. БК «Дніпро» за цим показником зрівнявся з «Будівельником», до рекордного показника «Азовмашу» залишилася 1 звитяга. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на Федерацію баскетболу України.

«Прометей» 64:65 «Дніпро» (8:16, 22:14, 16:27, 18:8)

Матч вийшов дуже напруженим, чого не можна було передбачити у першій чверті, яку «Дніпро» впевнено виграв 16:8. Проте на велику перерву команди виходили вже за рівного рахунку – 30:30. «Гойдалки» по рахунку продовжилися і далі. У третій чверті перевагу знов перехопив «Дніпро», та тримав відстань у близько 10 очок майже до завершення останньої 10-хвилинки. Тоді майже спрацювала спроба «Прометея» відігратися.

За 30 секунд до завершення гри при +4 на користь «Дніпра» Клімов закинув 3-очковий, скоротивши для «Прометея» відстань лише до 1 очка. Дніпряни у відповідь не влучили у кошик, проте у «Прометея» залишалося лише декілька секунд, тож той таки Клімов виконував кидок на перемогу з центра майданчика і не влучив. У підсумку – «валідольна» перемога «Дніпра» у Кубку України.

"Прометей" 64:65 "Дніпро"

MVP «Фіналу чотирьох» Кубка України став захисник «Дніпра» Максим Закурдаєв. У вирішальній грі на його рахунку 22 очки, а в півфіналі проти «Старого Луцька» - 11 очок та 7 підбирань. Ще одна нагорода дісталася Володимиру Конєву – його визнали найкращим форвардом «Фіналу чотирьох». Закурдаєв прокоментував перемогу команди та відзначив суперників.

«Була потужна гра сьогодні. Дякуємо за це «Прометею», вони гарно працювали у захисті, виключили двох наших перших номерів, тому нам важко було організовувати напад. І за рахунок цього у нас були проблеми. Без цього ми б змогли здобути більш впевнену перемогу. Атмосфера в залі була дуже крута. «Прометей» в кінцівці зробив цей ривок, завів ще більше зал. Але Кубок їде у Дніпро і це найголовніше. Було важко, але ми втримали перевагу. Нам можливо пощастило, але щастить сильнішим», - зазначив Закурдаєв.

БК "Дніпро" - чотириразовий володар Кубку України
БК "Дніпро" - чотириразовий володар Кубка України

Головний тренер «Дніпра» Володимир Коваль подякував команді за тяжку перемогу. Окремо наставник не виділяв нікого з гравців.

«По гарячим слідам важко оцінювати гру, але я вітаю команду, вітаю вболівальників, вітаю всіх, хто причетний до перемоги. Це кубкові ігри, кубковий фінал і ми очікували такої гри. Команда «Прометей» повернулась у гру, забила три важкі трьохочкові кидки, але ми цього очікували. Хлопці молодці, витримали цей натиск. Вітаю з перемогою, ми радіємо.

В перерві в роздягальні я сказав хлопцям, щоб вони не переймались, робили свою справу і якщо вони будуть робити те, над чим ми працювали цей рік, то все буде добре і ми виграємо. Хлопці дотисли суперника.

Не хочу виділяти когось окремо. Я хочу виділити всю команду, всі молодці. І молоді гравці молодці. Вони вийшли і дали нам енергію, дали нам те, що ми від них очікуємо… Дякую і тим, хто підтримує нас біля екранів. Вболівайте за нас і ми будемо робити все можливе для перемоги», - розповів тренер.

Раніше ми писали, що Михайло Кохан здобув золото на Кубку Європи з легкоатлетичних метань. Окрім того, двоє гравців "Дніпра-1" увійшли до складу національної збірної з футболу. Розповідали ми й про те, що захисник СК «Дніпро-1» Василь Кравець перейшов до «Полісся».