RU
Головна
Дніпро
21:05, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Через російські обстріли Україна у жовтні поринула у блекаут. Цілі міста та області зіткнулися з екстреними відключеннями світла, води та опалення. Аби вирішити проблеми з водопостачанням – у Дніпрі працюють 2 методи. На лівому березі – бурять свердловини, а на правому – встановлюють ємності з технічною водою. Для зручності містян створили онлайн-мапу, на якій позначені свердловини та «бочки», або місця, де вони мають з’явитись. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. «На карті синім кольором виділені місця, де планують встановити ємності з технічною водою або пробурити свердловину. Жовтим – де наразі триває установка, і зеленим – де вже можна набирати воду. Мапа буде оновлюватись щодня», - розповіли у міськраді щодо мапи «Де вода, Дніпро». Після закінчення всіх робіт у Дніпрі буде розміщена 51 свердловина та 100 ємностей з технічною водою. Переглянути Google-мапу можна за посиланням. Мапа «Де вода, Дніпро» Раніше ми також розповідали, як забезпечити житло живленням при відключенні електрики. Окрім того, наразі у Дніпрі та області діють екстрені відключення світла. Повідомляли ми і про те, яку їжу покласти "у тривожний рюкзак" дитини.

«Бочки» та свердловини, з яких можна запастися водою у Дніпрі: з’явилася мапа

Читать на русском

Читать на русском
«Бочки» та свердловини, з яких можна запастися водою у Дніпрі: з’явилася мапа
Вирішення проблеми з водопостачанням під час блекауту

Через російські обстріли Україна у жовтні поринула у блекаут. Цілі міста та області зіткнулися з екстреними відключеннями світла, води та опалення. Аби вирішити проблеми з водопостачанням – у Дніпрі працюють 2 методи. На лівому березі – бурять свердловини, а на правому – встановлюють ємності з технічною водою.

Для зручності містян створили онлайн-мапу, на якій позначені свердловини та «бочки», або місця, де вони мають з’явитись. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

«На карті синім кольором виділені місця, де планують встановити ємності з технічною водою або пробурити свердловину. Жовтим – де наразі триває установка, і зеленим – де вже можна набирати воду. Мапа буде оновлюватись щодня», - розповіли у міськраді щодо мапи «Де вода, Дніпро».

Після закінчення всіх робіт у Дніпрі буде розміщена 51 свердловина та 100 ємностей з технічною водою. Переглянути Google-мапу можна за посиланням.

Мапа «Де вода, Дніпро»
Мапа «Де вода, Дніпро»

Раніше ми також розповідали, як забезпечити житло живленням при відключенні електрики. Окрім того, наразі у Дніпрі та області діють екстрені відключення світла. Повідомляли ми і про те, яку їжу покласти "у тривожний рюкзак" дитини.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.