RU
Головна
Дніпро
18:15, 7 Січня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі демонтували низку пам’ятників російським та радянським діячам. Зробили це згідно з рішенням міської ради №1055. Зберігатимуться монументи на території одного з міських КП. Мер Дніпра Борис Філатов розповів про їх подальшу долю, – повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку міського голови у Facebook. Так, за словами Бориса Філатова, пам’ятник Пушкіну поїде до Музею Міста. Пам’ятник Ломоносову хочуть подарувати “Дніпровській політехніці”, щоб “студенти розважалися”. Пам’ятники Чкалову та Дубініну у майбутньому, скоріше за все, стануть експонатами музею тоталітаризму. Також міський голова написав, що пам’ятник Василю Маргелову віддадуть десантникам (відмітимо, що у списку на демонтаж з рішення №1055 цей пам’ятник зазначений не був, дату його знесення мер не вточнив). Танк відправиться у Діораму.  “Вирішуємо. В кожному випадку - ніякого вандалізму”, – зазначив Борис Філатов.   Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі знесли пам’ятник Ломоносову. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі демонтували пам’ятник Юхиму Пушкіну (танк). Також читайте про знесення пам’ятників Горькому та Чкалову. Матеріал про демонтаж пам’ятника Олександру Матросову шукайте тут.

Борис Філатов розповів, що збираються зробити з демонтованими пам'ятниками у Дніпрі

Читать на русском

Читать на русском
Борис Філатов розповів, що збираються зробити з демонтованими пам'ятниками у Дніпрі
Мер Дніпра розказав, яка доля чекатиме на пам'ятники радянським та російським діячам, які демонтували у Дніпрі

У Дніпрі демонтували низку пам’ятників російським та радянським діячам. Зробили це згідно з рішенням міської ради №1055. Зберігатимуться монументи на території одного з міських КП.

Мер Дніпра Борис Філатов розповів про їх подальшу долю, – повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку міського голови у Facebook.

Так, за словами Бориса Філатова, пам’ятник Пушкіну поїде до Музею Міста. Пам’ятник Ломоносову хочуть подарувати “Дніпровській політехніці”, щоб “студенти розважалися”. Пам’ятники Чкалову та Дубініну у майбутньому, скоріше за все, стануть експонатами музею тоталітаризму. Також міський голова написав, що пам’ятник Василю Маргелову віддадуть десантникам (відмітимо, що у списку на демонтаж з рішення №1055 цей пам’ятник зазначений не був, дату його знесення мер не вточнив). Танк відправиться у Діораму. 

“Вирішуємо. В кожному випадку - ніякого вандалізму”, – зазначив Борис Філатов.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі знесли пам’ятник Ломоносову. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі демонтували пам’ятник Юхиму Пушкіну (танк). Також читайте про знесення пам’ятників Горькому та Чкалову. Матеріал про демонтаж пам’ятника Олександру Матросову шукайте тут.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.