RU
Головна
Дніпро
14:21, 4 Січня
Информатор UA

Интро

У середу, 4 січня, у Дніпрі на проспекті Дмитра Яворницького демонтували ще одну пам’ятку, пов’язану з “руськім міром”. Перед самим демонтажем комунальники провели підготовчі роботи. Для вантажних робіт залучили кран, який здатен підіймати вагу до 100 тонн.  Танк зберігатиметься на території одного з комунальних підприємств. Про це повідомляє Інформатор із місця події.   Наразі це вже 5 пам’ятка, яку демонтували у Дніпрі. Як прокоментував подію заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, цю пам’ятку архітектури планували демонтували раніше, через будівництво метрополітену.  “Сам постамент ніхто демонтувати не буде, його подальша доля вирішуватиметься нашою архітектурною спілкою”, — сказав Лисенко.  Всього у списку на демонтаж вісім архітектурних споруд. У місті знесли пам’ятники Олександру Пушкіну та Володі Дубініну. Окрім того, 26 грудня дерусифікували пам'ятники радянському льотчику Валерію Чкалову та радянському письменнику Максиму Горькому.  Скільки болю на душі У Дніпрі демонтували пам'ятник генералу Пушкіну Він зберігатиметься на території комунального підприємства Роботи виконували комунальні служби Готовий для перевезення Пустий постамент Постамент генералу Пушкіну Вперед Поїхав Чогось не вистачає Демонтаж пам’ятників у Дніпрі  Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі рішенням виконкому демонтують вісім пам’ятників “руського міра”. Окрім того, ми питали думку дніпрян, чи підтримують вони знос архітектурних споруд.  16 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники російському письменникові Олександру Пушкіну та Володі Дубініну. Також Інформатор писав, що у Дніпрі перейменували проспект Пушкіна. 26 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники радянському льотчику Валерію Чкалову та Максиму Горькому. На черзі пам’ятники Олександру Матросову, Олександру Булигіну та Михайлу Ломоносову.     Фото: Денис Чубченко Відео: Максим Якушев

Мінус танк: у Дніпрі демонтували пам’ятник генералу Пушкіну

Читать на русском

Читать на русском
Мінус танк: у Дніпрі демонтували пам’ятник генералу Пушкіну
Для робіт залучили кран, який здатен підіймати вагу до 100 тонн

У середу, 4 січня, у Дніпрі на проспекті Дмитра Яворницького демонтували ще одну пам’ятку, пов’язану з “руськім міром”. Перед самим демонтажем комунальники провели підготовчі роботи. Для вантажних робіт залучили кран, який здатен підіймати вагу до 100 тонн. 

Танк зберігатиметься на території одного з комунальних підприємств. Про це повідомляє Інформатор із місця події.

 

Наразі це вже 5 пам’ятка, яку демонтували у Дніпрі. Як прокоментував подію заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, цю пам’ятку архітектури планували демонтували раніше, через будівництво метрополітену. 

“Сам постамент ніхто демонтувати не буде, його подальша доля вирішуватиметься нашою архітектурною спілкою”, — сказав Лисенко. 

Всього у списку на демонтаж вісім архітектурних споруд. У місті знесли пам’ятники Олександру Пушкіну та Володі Дубініну. Окрім того, 26 грудня дерусифікували пам'ятники радянському льотчику Валерію Чкалову та радянському письменнику Максиму Горькому. 

Скільки болю на душі
Скільки болю на душі
У Дніпрі демонтували пам'ятник генералу Пушкіну
У Дніпрі демонтували пам'ятник генералу Пушкіну
Він зберігатиметься на території комунального підприємства
Він зберігатиметься на території комунального підприємства
Роботи виконували комунальні служби
Роботи виконували комунальні служби
Готовий для перевезення
Готовий для перевезення

Пустий постамент
Пустий постамент
Постамент генералу Пушкіну
Постамент генералу Пушкіну
Вперед
Вперед
Поїхав
Поїхав
Чогось не вистачає
Чогось не вистачає

Демонтаж пам’ятників у Дніпрі 

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі рішенням виконкому демонтують вісім пам’ятників “руського міра”. Окрім того, ми питали думку дніпрян, чи підтримують вони знос архітектурних споруд

16 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники російському письменникові Олександру Пушкіну та Володі Дубініну. Також Інформатор писав, що у Дніпрі перейменували проспект Пушкіна.

26 грудня у Дніпрі демонтували пам’ятники радянському льотчику Валерію Чкалову та Максиму Горькому. На черзі пам’ятники Олександру Матросову, Олександру Булигіну та Михайлу Ломоносову.    

Фото: Денис Чубченко

Відео: Максим Якушев

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.