RU
Головна
Дніпро
18:46, 13 Листопада
Информатор UA

Интро

В низці міст України почалися дискусії на тему "чи потрібна новорічна ялинка" в цьому році. Відбулося це й в Дніпрі. Так, Борис Філатов запропонував, щоб дніпряни самі обрали, як вчинити. Він запустив опитування у себе в Facebook і Telegram. Пройшла доба і можна казати о певних результатах. Про це повідомляє Інформатор. Станом на 18:30, ситуація вийшла спірна. Оскільки в Facebook проти ялинки виступили 3,4 тисячі людей, що поставили емоцію "злість". "У захваті" поставили 2,1 тисячі людей. Проте є ще майже 6 тисяч мешканців, як поставили лайк. Проте за умовами від мера потрібно ставити саме "У захваті". Тому точно не відомо, чи підтримують ці люди ідею, чи ні. У телеграмі все значно простіше. У опитуванні взяли участь 60,5 тисяч людей. 32 272 (53%) людини виступили проти встановлення ялинки. За новорічне дерево - 28 273 (47%). Нагадаємо, міський голова Борис Філатов наголосив, що ці зимові свята і близько не будуть такими, як раніше. Також він зазначив, що серед всіх цих тривог і переживань варто залишити для дітей хоч трохи відчуття різдвяного дива, бо вони на це заслуговують.  "Компромісний задум такий: міську ялинку все ж встановимо. Але ілюмінацію на ній вмикатимемо лише на свята. У День Святого Миколая, Новий рік, на Різдво 25 грудня і 7 січня. Стосовно місця ще подумаємо. Як варіант, це може бути Привокзальна площа. Щоб можна було швидко укритися у підземці”, – пише він. Проте голосування ще триває. Також мер запросив мешканців міста до обговорення в коментарях. Результати у Facebook Результати в Telegram Нагадаємо, раніше ми питали в мешканців Дніпра, чи потрібна ялинка у центрі. Також дивіться, чи підтримають містяни демонтаж пам’ятника Пушкіну.

Борис Філатов спитав мешканців Дніпра, чи потрібно встановлювати новорічну ялинку: результати опитування

Читать на русском

Читать на русском
Борис Філатов спитав мешканців Дніпра, чи потрібно встановлювати новорічну ялинку: результати опитування
Результати

В низці міст України почалися дискусії на тему "чи потрібна новорічна ялинка" в цьому році. Відбулося це й в Дніпрі. Так, Борис Філатов запропонував, щоб дніпряни самі обрали, як вчинити. Він запустив опитування у себе в Facebook і Telegram.

Пройшла доба і можна казати о певних результатах. Про це повідомляє Інформатор.

Станом на 18:30, ситуація вийшла спірна. Оскільки в Facebook проти ялинки виступили 3,4 тисячі людей, що поставили емоцію "злість". "У захваті" поставили 2,1 тисячі людей. Проте є ще майже 6 тисяч мешканців, як поставили лайк. Проте за умовами від мера потрібно ставити саме "У захваті". Тому точно не відомо, чи підтримують ці люди ідею, чи ні.

У телеграмі все значно простіше. У опитуванні взяли участь 60,5 тисяч людей. 32 272 (53%) людини виступили проти встановлення ялинки. За новорічне дерево - 28 273 (47%).

Нагадаємо, міський голова Борис Філатов наголосив, що ці зимові свята і близько не будуть такими, як раніше. Також він зазначив, що серед всіх цих тривог і переживань варто залишити для дітей хоч трохи відчуття різдвяного дива, бо вони на це заслуговують. 

"Компромісний задум такий: міську ялинку все ж встановимо. Але ілюмінацію на ній вмикатимемо лише на свята. У День Святого Миколая, Новий рік, на Різдво 25 грудня і 7 січня. Стосовно місця ще подумаємо. Як варіант, це може бути Привокзальна площа. Щоб можна було швидко укритися у підземці”, – пише він.

Проте голосування ще триває. Також мер запросив мешканців міста до обговорення в коментарях.

Результати у Facebook
Результати у Facebook
Результати в Telegram
Результати в Telegram

Нагадаємо, раніше ми питали в мешканців Дніпра, чи потрібна ялинка у центрі. Також дивіться, чи підтримають містяни демонтаж пам’ятника Пушкіну.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.