RU
Головна
Дніпро
19:04, 9 Листопада
Информатор UA

Интро

Наближаються новорічні свята і в деяких магазинах Дніпра вже можна побачити новорічний асортимент — іграшки та освітлення. Мери Павлограда та Києва висловили бажання прикрасити міста перед святкуванням головного свята року та встановити ялинку. Як виявилося, мешканців столиці обурило таке рішення і містяни підписали петицію проти встановлення новорічної ялинки. Також про можливість встановлення в Дніпрі святкового освітлення говорив заступник міського голови Михайло Лисенко. Інформатор вийшов на вулиці Дніпра та поцікавився думкою дніпрян: що вони кажуть про встановлення ялинки та новорічного освітлення?  Як показали результати нашого опитування, переважна більшість відреагувала б позитивно, якби міська влада прикрасила місто до Нового року. Звісно були й ті, хто висловився “проти” та був не в захваті від такої ідеї.   Раніше Інформатор питав мешканців Дніпра, як вони ставляться до оргії на Монастирському острові в разі ядерної війни. А також, що думають дніпряни про дистанційне навчання. Відео: Руслана Левченко

Новий Рік під час війни: чи потрібна ялинка у центрі Дніпра

Читать на русском

Читать на русском
Новий Рік під час війни: чи потрібна ялинка у центрі Дніпра
Чи потрібно прикрашати Дніпро до новорічних свят

Наближаються новорічні свята і в деяких магазинах Дніпра вже можна побачити новорічний асортимент — іграшки та освітлення. Мери Павлограда та Києва висловили бажання прикрасити міста перед святкуванням головного свята року та встановити ялинку. Як виявилося, мешканців столиці обурило таке рішення і містяни підписали петицію проти встановлення новорічної ялинки.

Також про можливість встановлення в Дніпрі святкового освітлення говорив заступник міського голови Михайло Лисенко. Інформатор вийшов на вулиці Дніпра та поцікавився думкою дніпрян: що вони кажуть про встановлення ялинки та новорічного освітлення? 

Як показали результати нашого опитування, переважна більшість відреагувала б позитивно, якби міська влада прикрасила місто до Нового року. Звісно були й ті, хто висловився “проти” та був не в захваті від такої ідеї.

 

Раніше Інформатор питав мешканців Дніпра, як вони ставляться до оргії на Монастирському острові в разі ядерної війни. А також, що думають дніпряни про дистанційне навчання.

Відео: Руслана Левченко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.