RU
Головна
Область
23:07, 4 Лютого
Информатор UA

Интро

30 січня обірвалось життя сержанта ЗСУ із Дніпропетровської області Олександра Шемета. Сталося це у боротьбі з ворогом. Чоловіку було 53 роки.  У Героя залишилися двоє дітей, мати, сестра та брати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації.  Олександр приєднався до лав ЗСУ у вересні по мобілізації. Проходив службу на посаді стрільця-санітара мотопіхотного відділення однієї з військових частин. Брав участь у боях на Сіверському напрямку. Нагадаємо, що за свободу України загинув 50-річний Герой із Нікополя Олександр Лисковський. Також читайте, що помер старший лейтенант із Кам’янського Павло Балабаєв. Писали ми й про те, що у бою за Україну загинув учитель із Марганця Віталій Гордієнко.

Брав участь у боях на Сіверському напрямку: загинув 53-річний Герой із Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Брав участь у боях на Сіверському напрямку: загинув 53-річний Герой із Дніпропетровської області
Вічна шана Герою!

30 січня обірвалось життя сержанта ЗСУ із Дніпропетровської області Олександра Шемета. Сталося це у боротьбі з ворогом. Чоловіку було 53 роки. 

У Героя залишилися двоє дітей, мати, сестра та брати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації. 

Олександр приєднався до лав ЗСУ у вересні по мобілізації. Проходив службу на посаді стрільця-санітара мотопіхотного відділення однієї з військових частин.

Брав участь у боях на Сіверському напрямку.

Нагадаємо, що за свободу України загинув 50-річний Герой із Нікополя Олександр Лисковський. Також читайте, що помер старший лейтенант із Кам’янського Павло Балабаєв. Писали ми й про те, що у бою за Україну загинув учитель із Марганця Віталій Гордієнко.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.