RU
Головна
Область
21:05, 24 Січня
Информатор UA

Интро

18 січня у боротьбі за вільну Україну не стало старшого солдата Могилевцева Віктора Миколайовича. Трагедія сталася у Запорізькій області Йому було 49 років. У нього залишилися дружина, дві доньки, мати та сестра. У лютому 2022 року його мобілізували до лав Збройних Сил. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію.  Панахида за воїном відбудеться 25 січня об 11:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С.Слісаренка, 34 м. Кам’янське). Поховають воїна о 12.00 годині на кладовищі по вулиці Весняна у м. Кам'янське.  Раніше ми повідомляли, що у боях за Україну загинув 40-річний військовий із Дніпропетровської області. Також Інформатор писав, що у боях за Соледар загинув “азовець” із Дніпра Юрій Коротов. Писали ми й про те, що у боях на Сході країни 9 січня загинув аеророзвідник із Дніпра з позивним “Каспер” Закржевський Сергій.   

У Запорізькій області у боротьбі з ворогом загинув Захисник із Дніпропетровської області Могилевцев Віктор

Читать на русском

Читать на русском
У Запорізькій області у боротьбі з ворогом загинув Захисник із Дніпропетровської області Могилевцев Віктор
У нього залишилися дружина, дві доньки, мати та сестра.

18 січня у боротьбі за вільну Україну не стало старшого солдата Могилевцева Віктора Миколайовича. Трагедія сталася у Запорізькій області Йому було 49 років. У нього залишилися дружина, дві доньки, мати та сестра.

У лютому 2022 року його мобілізували до лав Збройних Сил. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Кам’янську районну державну адміністрацію. 

Панахида за воїном відбудеться 25 січня об 11:00 годині в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. С.Слісаренка, 34 м. Кам’янське). Поховають воїна о 12.00 годині на кладовищі по вулиці Весняна у м. Кам'янське. 

Раніше ми повідомляли, що у боях за Україну загинув 40-річний військовий із Дніпропетровської області. Також Інформатор писав, що у боях за Соледар загинув “азовець” із Дніпра Юрій Коротов. Писали ми й про те, що у боях на Сході країни 9 січня загинув аеророзвідник із Дніпра з позивним “Каспер” Закржевський Сергій. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.