RU

Був стрільцем-оператором механізованого батальйону: життя за Україну віддав Богдан Ленда з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Був стрільцем-оператором механізованого батальйону: життя за Україну віддав Богдан Ленда з Дніпропетровської області
На фронті загинув Богдан Ленда з Дніпропетровської області

На щиті повернувся додому Богдан Ленда. Військовий вважався зниклим з 12 жовтня 2023 року. Через чотири дні йому мало б виповнитися 26 років. 

На жаль, після довгих пошуків інформація про загибель Богдана підтвердилася. Війна обірвала його життя поблизу населеного пункту Водяне в Донецькій області. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Telegram-каналу “Наше місто. Офіційно”.

Богдан навчався у школі №7 в Синельниковому. У мирний час вирішив пов’язати своє життя з залізницею. Працював слюсарем із ремонту рухомого складу на одному з підприємств «Придніпровки». Разом із коханою дівчиною планували весілля. З початком великої війни все змінилося.

Богдан сам пішов до військкомату. 14 березня 2022 року він поповнив лави ЗСУ. Він був стрільцем-оператором механізованого батальйону. 

“Енергійний, завзятий, Богдан був взірцем для побратимів. Наш земляк мав хоробре серце, твердий характер. Був впевнений у своїх силах, готовий завжди прийти на допомогу іншим. Любив життя, своїх рідних, мріяв про власну велику сім’ю”, – йдеться у публікації.

Вічна шана Герою, який віддав життя за свободу та Незалежність України!

Нагадаємо, раніше ми писали, що на щиті додому повернулися Сергій Хадченко та Владислав Сова з Дніпра. Також читайте, що у лікарні зупинилося життя дніпрянина Олександра Петренка. Крім цього, Інформатор повідомляв, що на Луганському напрямку загинув 40-річний Ігор Бражник з Дніпропетровської області.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.