RU

“Це вони нас з Трійцею привітали”: що розповіли мешканці будинків у Підгородному, які понівечила російська ракета

Читать на русском

Читать на русском
“Це вони нас з Трійцею привітали”: що розповіли мешканці будинків у Підгородному, які понівечила російська ракета
Інформатор поспілкувався з мешканцями будинків у Підгородному, які понівечила російська ракета

3 червня війська рф вдарили по Підгородному. Були частково зруйновані дві двоповерхівки. Постраждали 22 людини. Дворічна дівчинка загинула. Її тіло рятувальники дістали з-під уламків вночі.

Інформатор відправився туди та поспілкувався з мешканцями.

 

Того вечора Любов повернулась додому з дачі. Жінка увійшла у квартиру і сіла поговорити телефоном. Після цього пролунав вибух.

“Вікна вилетіли, мене кинуло. Двері заклинило, чоловіки сокирою відкрили їх та мене витягли. Мене швидка доставила до лікарні. Квартира в аварійному стані, там жити неможливо, бо там нема нічого, все розбито та розтрощено. Плити висять, у під’їзд навіть не пускають, зайти не можна, бо може в будь-який момент рухнути” – ділиться жінка.

Валентина мешкала у тому ж будинку. Від її квартири залишились лише сходи на другий поверх.

“Документи хочу знайти, паспорт, бо все ж пропало. А сусід мій, поруч його квартира, в нього донька Лізонька загинула. Оце біда. Це вони нас з Трійцею привітали, мабуть, суки”, – каже вона.

Будинок Марії знаходиться поруч. Вона розповіла, що її брат до другої години ночі допомагав витягувати людей з-під завалів. 

“Тут жила вчителька математики, я з її сином кожного дня їжджу в автобусі…В мене в брата немає вікон, дверей, шиферу…У мене вся стеля пошкоджена”, – ділиться жінка.

Дмитро живе приблизно в ста метрах від місця “прильоту”. В його оселі повилітали вікна. 

“За дві секунди до того, як воно прилетіло, я почув недобрий такий шум… В мене повибивало вікна, вигнуло двері, погнуло паркан”, – розповів чоловік.

Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни вигадали, навіщо вдарили по Підгородному. Також читайте, що родині, яка постраждала від удару по Підгородному, потрібна допомога. Окрім того, Ірина Верещук пообіцяла допомогу від уряду потерпілим.

Відео: Дмитро Федоров

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.