RU

"Ми бачимо їхні сльози і розпач": Ірина Верещук пообіцяла допомогу від уряду потерпілим від ракетного удару у Підгородньому

Читать на русском

Читать на русском
"Ми бачимо їхні сльози і розпач": Ірина Верещук пообіцяла допомогу від уряду потерпілим від ракетного удару у Підгородньому
На місце трагедії у Підгороднянській громаді приїхала Ірина Верещук

3 червня війська рф вчергове атакували Дніпропетровську область. У Підгороднянській громаді були зруйновані будинки. Постраждали 22 людини. 

На місце трагедії приїхала Ірина Верещук, віцепрем'єр-міністр України – Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Про це повідомляє Інформатор.

 

“Ми маємо 22 постраждалих, 5 дітей. Одна дитина загинула, це дворічна дівчинка Єлизавета. Мати її в реанімації з політравмою. Ми розмовляли сьогодні з людьми, яки втратили своє майно. Вщент зруйновані 4 квартири. Також ми бачимо, що будинки, які не підлягають відновленню, треба буде зносити повністю. Люди втратили фактично своє життя у цих будинках. Це все очевидно лягає на плечі місцевої влади. Але я сьогодні тут, щоб підтримати людей, підтримати і місцеву, і регіональну владу", – зазначила Ірина Верещук.

Також Ірина Верещук прокоментувала і питання компенсації за зруйноване майно.

"Очевидно, що зараз стоїть перше і найочевидніше питання: “Як буде відшкодована компенсація за зруйноване житло, яким буде розмір цієї компенсації?” Сьогодні буде зібрана комісія, і нам це вже пообіцяв керівник Підгороднянської громади. Сьогодні невідкладно будуть зроблені заходи, щоб почати фіксувати, а потім і відшкодовувати за втрачене і пошкоджене майно. Звичайно, все, що буде необхідно, на рівні області буде зроблено”, – відмітила вона.

Ірина Верещук заявила, що постраждалі можуть розраховувати на допомогу на рівні уряду, якщо виникне така потреба.

"Все, що ми можемо зараз зробити, ми робимо. Звичайно, це величезна трагедія для людей, які сьогодні тут, разом з нами, і ми бачимо їхні сльози і розпач. Влада є, влада на місці, влада працює", – заявила Ірина Верещук.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Ірина Верещук у Дніпрі вшанувала загиблих від російських обстрілів дітей. Також читайте, що на "прильот" у Підгородненській громаді відреагував Президент Володимир Зеленський. Повідомляли ми і про те, якою ракетою ворог поцілив по передмістю Дніпра.

Відео: Дмитро Федоров

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.