RU
Головна
Дніпро
19:20, 22 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 22 грудня, “Укрзалізниця” повідомила про затримку поїзда №276 Запоріжжя - Київ. Це пов’язано з відсутністю напруги. Ба більше, потяг слідуватиме за зміненим маршрутом.  Пасажирів просять слідкувати за оголошеннями на вокзалах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію компанії.  “Пасажири, які мали сісти на цей рейс по станціям Нікополь, Чортомлик та Апостолове, будуть підхоплені іншим рейсом і потім пересаджені на поїзд №75 Кривий Ріг — Київ”, — йдеться у повідомленні.  Раніше ми писали, що “Укрзалізниця” оновила меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном. Також читайте, що відкрили продаж квитків на нічний рейс з Краматорська до Одеси, він проходитиме через Дніпро. 

Через відсутність напруги затримується потяг, що курсує через Дніпро

Читать на русском

Читать на русском
Через відсутність напруги затримується потяг, що курсує через Дніпро
Слідкуйте за оголошеннями на вокзалах

У четвер, 22 грудня, “Укрзалізниця” повідомила про затримку поїзда №276 Запоріжжя - Київ. Це пов’язано з відсутністю напруги. Ба більше, потяг слідуватиме за зміненим маршрутом. 

Пасажирів просять слідкувати за оголошеннями на вокзалах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію компанії. 

“Пасажири, які мали сісти на цей рейс по станціям Нікополь, Чортомлик та Апостолове, будуть підхоплені іншим рейсом і потім пересаджені на поїзд №75 Кривий Ріг — Київ”, — йдеться у повідомленні. 

Раніше ми писали, що “Укрзалізниця” оновила меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном. Також читайте, що відкрили продаж квитків на нічний рейс з Краматорська до Одеси, він проходитиме через Дніпро. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.