RU
Головна
Україна
22:02, 4 Грудень
Информатор UA

Интро

У компанії розпочали процес оновлення меню та покращення сервісу для пасажирів. З грудня клієнти можуть купити декілька видів чаю та кави. Новий сервіс стане доступний на всіх рейсах до кінця місяця. Окрім того, в майбутньому можна придбати колекційні рафінад та цукор у стіках. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу “Укрзалізниці”. Пасажири можуть придбати оновлений класичний чай трьох видів — чорний цейлонський, зелений китайський та фруктовий американський. Також клієнтам доступна нова колекція авторських чаїв — карпатський трав’яний, подільський з м’ятою й поліський із чебрецем.  Окрім того, у вагонах потяга можна придбати мелену каву. На вибір доступна 100% арабіка, американо або еспресо. Також пропонується дріп-кава (кава для заварюваня в паперовому пакетику).  У майбутньому у потягах з'явиться оновлений колекційний рафінад та цукор у стіках з відтворенням образів 7 вагонів “Потяга до перемоги”. Його також продаватимуть в “Залізничній крамничці” на Центральному залізничному вокзалі Києва.  Повертаються й знамениті підстаканники, які переставили використовувати в часи Covid-19. Представлені вони у двох видах — оновлений із зображенням сили української залізниці та залізних людей, і класичний. Дизайнерські підстаканники також можна придбати у “Залізній крамниці”. Класичні підстаканники стануть доступні у всіх рейсах до кінця грудня.  Раніше ми писали, що Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ. Окрім того, розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань, який проходитиме через Дніпро. Повідомляли ми й про те, що змінився графік руху потягів «Укрзалізниці», які будуть ходити через Дніпро та область.

“Укрзалізниця” оновлює меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном

Читать на русском

Читать на русском
“Укрзалізниця” оновлює меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном
Подібний сервіс запровадять на всіх рейсах до кінця місяця

У компанії розпочали процес оновлення меню та покращення сервісу для пасажирів. З грудня клієнти можуть купити декілька видів чаю та кави. Новий сервіс стане доступний на всіх рейсах до кінця місяця.

Окрім того, в майбутньому можна придбати колекційні рафінад та цукор у стіках. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу “Укрзалізниці”.

Пасажири можуть придбати оновлений класичний чай трьох видів — чорний цейлонський, зелений китайський та фруктовий американський. Також клієнтам доступна нова колекція авторських чаїв — карпатський трав’яний, подільський з м’ятою й поліський із чебрецем. 

Окрім того, у вагонах потяга можна придбати мелену каву. На вибір доступна 100% арабіка, американо або еспресо. Також пропонується дріп-кава (кава для заварюваня в паперовому пакетику). 

У майбутньому у потягах з'явиться оновлений колекційний рафінад та цукор у стіках з відтворенням образів 7 вагонів “Потяга до перемоги”. Його також продаватимуть в “Залізничній крамничці” на Центральному залізничному вокзалі Києва. 

Повертаються й знамениті підстаканники, які переставили використовувати в часи Covid-19. Представлені вони у двох видах — оновлений із зображенням сили української залізниці та залізних людей, і класичний. Дизайнерські підстаканники також можна придбати у “Залізній крамниці”. Класичні підстаканники стануть доступні у всіх рейсах до кінця грудня. 

Раніше ми писали, що Дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ. Окрім того, розпочався продаж квитків на потяг Харків-Умань, який проходитиме через Дніпро. Повідомляли ми й про те, що змінився графік руху потягів «Укрзалізниці», які будуть ходити через Дніпро та область.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.