RU
Головна
Дніпро
08:25, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

У ніч на 26 жовтня війська рф знов атакували Дніпропетровську область. Ракета, що прилетіла у Дніпро, вбила двох людей. Четверо — поранені. Це дві жінки та двоє чоловіків.  Всіх доставили в лікарню. Троє у тяжкому стані. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. Війська рф накрили вогнем з “Градів”  Червоногригорівську громаду. На щастя, люди не постраждали.  “Є руйнування, понівечена лінія електропередач. Понад 600 родин лишилися без електрики. Аварійні бригади уже працюють. Увечері наші захисники приземлили черговий ворожий безпілотник”, — повідомив Резніченко.  Окрім того, військові з повітряного командування “Схід” збили дрон-камікадзе “Shashed-136” у небі над Нікопольським районом. Раніше ми писали, що у Дніпрі війська рф влучили по АЗС, загинули дві людини. Також читайте, що серед загиблих при ударі по Дніпру – вагітна жінка. У ніч на 26 жовтня війська рф знов атакували Дніпропетровську область Ракета, що прилетіла у Дніпро, вбила двох людей Четверо — поранені

Четверо поранених, двоє - вбитих: як минула ніч у Дніпрі та області

Читать на русском

Читать на русском
Четверо поранених, двоє - вбитих: як минула ніч у Дніпрі та області
Трагічна ніч у Дніпрі та області

У ніч на 26 жовтня війська рф знов атакували Дніпропетровську область. Ракета, що прилетіла у Дніпро, вбила двох людей. Четверо — поранені. Це дві жінки та двоє чоловіків. 

Всіх доставили в лікарню. Троє у тяжкому стані. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.

Війська рф накрили вогнем з “Градів”  Червоногригорівську громаду. На щастя, люди не постраждали. 

Є руйнування, понівечена лінія електропередач. Понад 600 родин лишилися без електрики. Аварійні бригади уже працюють. Увечері наші захисники приземлили черговий ворожий безпілотник”, — повідомив Резніченко. 

Окрім того, військові з повітряного командування “Схід” збили дрон-камікадзе “Shashed-136” у небі над Нікопольським районом.

Раніше ми писали, що у Дніпрі війська рф влучили по АЗС, загинули дві людини. Також читайте, що серед загиблих при ударі по Дніпру – вагітна жінка.

У ніч на 26 жовтня війська рф знов атакували Дніпропетровську область
У ніч на 26 жовтня війська рф знов атакували Дніпропетровську область
Ракета, що прилетіла у Дніпро, вбила двох людей
Ракета, що прилетіла у Дніпро, вбила двох людей
Четверо — поранені
Четверо — поранені
-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.