RU

Чи діятиме учнівський квиток в громадському транспорті Дніпра влітку

Читать на русском

Читать на русском
Чи діятиме учнівський квиток в громадському транспорті Дніпра влітку
Стало відомо, чи діятиме учнівський квиток у Дніпрі влітку

Вже незабаром школярі Дніпра підуть на довгоочікуваний відпочинок. Тепер дітлахи зможуть скористатися пільговим проїздом у громадському транспорті не лише під час освітнього процесу, а й під час літніх канікул. Для цього потрібно лише показати учнівський квиток водію. 

Учнівський квиток дозволяє хлопчикам та дівчаткам користуватися трамваями та тролейбусами безкоштовно, а автобусами — зі знижкою 25%. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровської міськради. 

Зверніть увагу, що дію учнівських з голограмною наліпкою, які були чинними до 31.05.2023 року, продовжили. Такі наліпки ви можете отримати в школі. 

“Учнівські зеленого і помаранчевого кольору можуть бути подовжені голограмною наліпкою. Сині учнівські, в яких закінчився термін дії, 11-класникам необхідно буде здати до школи, оскільки вони вже не є дійсними”, — йдеться у повідомленні. 

Для оформлення учнівського квитка ви можете звернутися до свого класного керівника та заповнити паперову чи онлайн-анкету. Вона обов’язково має бути підписаною електронним цифровим підписом.

Щодо оформлення чи перевипуску учнівського можна звертатися на гарячу лінію КП “єДніпро” за номерами: (067) 876-94-49, (050) 876-94-49, (063) 876-94-94 з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45.

Раніше ми писали, коли школярі Дніпра підуть на літні канікули. Також читайте,  коли в школах України пролунає останній дзвоник. Писали й про те, коли школярі України перейдуть на 12-річне навчання.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.