RU
Головна
Дніпро
21:00, 4 Грудень
Информатор UA

Интро

Дніпровський винахідник та експерт з електрообладнання Ігор Кочет розповів, як можна поєднувати між собою різні електроприлади. На випадок екстрених відключень можна підживити ноутбук, телефон. Та навіть заживити роутер від звичайного 5В повербанка.  Мова йде про ґаджети та пристрої, які мають батарею та можуть тримати заряд. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор.Україна. Експерт поділив пристрої на три категорії. Перша категорія генерує електроенергію. Це можуть бути різні генератори, сонячні панелі або звичайні батарейки. Інша категорія — ґаджети, які можуть зберігати енергію.  Категорії приладів Наприклад, це шурупокрути з акумулятором, ноутбуки, повербанки, телефони та інші прилади. Та остання категорія лише ті, які споживають електроенергію.  Варто зазначити, що у кожній групі є підкатегорія. Усі вони мають різну потужність, а у випадку з ґаджетами різне споживання.  Як заживити від повербанка роутер або інші прилади? Практично будь-який повербанк у середньому має потужність 5В, є моделі з більшою потужністю. Наприклад, 20В, але вони значно дорожчі, у порівнянні зі стандартними. Як правило, роутери розраховані на живлення 5, 9 та 12В. У більшості випадків можна просто під’єднати роутер до повербанка і він працюватиме. Головне — мати необхідні шнури. В інших випадках, з’єднати роутер можна з акумуляторами від рації, ноутбука, чи автомобільного акумулятора. У такому випадку усе це буде працювати без жодних проблем.  Також Ігор дав поради, як заживити роутер 12В, якщо ваш повербанк видає всього 5В. Для цього необхідно мати спеціальний перетворювач напруги з 5В на 12В. Будьте уважні, що збільшивши потужність, ви збільшите і споживання енергії. Інакше кажучи, ваш повербанк сяде швидше.  Водночас послідовне з’єднання декількох однакових джерел, як акумуляторів, дає вам об’єднану мережу. Таким чином ви збільшите базову загальну потужність. Наприклад 2 послідовно з’єднаних акумуляторів на 12В дадуть потужність у 24В. В такому випадку можна обійтись без перетворювачів.    Раніше ми писали, у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також читайте, на як придбати якісний повербанк. Окрім того, писали, як вигідно придбати Starlink.

Чи можна заживити роутер або ноутбук від звичайного повербанка: поради від дніпровського експерта

Читать на русском

Читать на русском
Чи можна заживити роутер або ноутбук від звичайного повербанка: поради від дніпровського експерта
Експерт дав декілька порад

Дніпровський винахідник та експерт з електрообладнання Ігор Кочет розповів, як можна поєднувати між собою різні електроприлади. На випадок екстрених відключень можна підживити ноутбук, телефон. Та навіть заживити роутер від звичайного 5В повербанка. 

Мова йде про ґаджети та пристрої, які мають батарею та можуть тримати заряд. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор.Україна.

Експерт поділив пристрої на три категорії. Перша категорія генерує електроенергію. Це можуть бути різні генератори, сонячні панелі або звичайні батарейки. Інша категорія — ґаджети, які можуть зберігати енергію. 

Категорії приладів
Категорії приладів

Наприклад, це шурупокрути з акумулятором, ноутбуки, повербанки, телефони та інші прилади. Та остання категорія лише ті, які споживають електроенергію. 

Варто зазначити, що у кожній групі є підкатегорія. Усі вони мають різну потужність, а у випадку з ґаджетами різне споживання. 

Як заживити від повербанка роутер або інші прилади?

Практично будь-який повербанк у середньому має потужність 5В, є моделі з більшою потужністю. Наприклад, 20В, але вони значно дорожчі, у порівнянні зі стандартними.

Як правило, роутери розраховані на живлення 5, 9 та 12В. У більшості випадків можна просто під’єднати роутер до повербанка і він працюватиме. Головне — мати необхідні шнури. В інших випадках, з’єднати роутер можна з акумуляторами від рації, ноутбука, чи автомобільного акумулятора. У такому випадку усе це буде працювати без жодних проблем. 

Також Ігор дав поради, як заживити роутер 12В, якщо ваш повербанк видає всього 5В. Для цього необхідно мати спеціальний перетворювач напруги з 5В на 12В. Будьте уважні, що збільшивши потужність, ви збільшите і споживання енергії. Інакше кажучи, ваш повербанк сяде швидше. 

Водночас послідовне з’єднання декількох однакових джерел, як акумуляторів, дає вам об’єднану мережу. Таким чином ви збільшите базову загальну потужність. Наприклад 2 послідовно з’єднаних акумуляторів на 12В дадуть потужність у 24В. В такому випадку можна обійтись без перетворювачів. 

 

Раніше ми писали, у Дніпрі та області почастішають екстрені відключення світла. Також читайте, на як придбати якісний повербанк. Окрім того, писали, як вигідно придбати Starlink.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.