RU

“Чого ви мені не сказали, що тато п’яний”: що розповіли діти колишній дружині водія Jaguar, в якого стріляв патрульний

Читать на русском

Читать на русском
“Чого ви мені не сказали, що тато п’яний”: що розповіли діти колишній дружині водія Jaguar, в якого стріляв патрульний
З'явилися нові деталі

29 серпня у Дніпрі чоловік з Jaguar, який порушив правила при повороті, накинувся на патрульних. В результаті чого поліцейський тричі вистрелив у нього. Кермувальник помер. Все це відбувалось на очах дітей. Виявилось, що колишня дружина Джумбері Сілогава не знала, що чоловік сів за руль п’яним.

Їй про це розповіли сини — 14-річний Давид та 12-річний Джумбері. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Суспільного

“Я була у справах, коли діти зателефонували та сказили, що тато хоче повезти їх на море на три дні, щоб відзначити День народження. Сказав, зібратись терміново. Мене це не здивувало. Спонтанність була й коли ми жили разом", – говорить Наталії Сілогавій, колишня дружина Джумбері Сілогава.

За словами жінки, вона не знала, що колишній чоловік сів за руль п’яним. Однак, це відбувається не вперше. 

“Я дітям кажу: “чого ви мені не сказали, що тато п’яний”.  Вони відповіли: “мам, ми йому довіряємо, ми не боялися з ним”, — поділилася Наталія. 

Окрім того, вона наголосила, що поруч з Джумбері Сілогава у той момент її не було. Діти їхали з ним та його дівчиною. 

“Мене обурюють тік-токи, в яких говорять, що там була дружина. Мене там не було. Діти їхали з моїм колишнім чоловіком та його дівчиною. Це для мене дуже важливо, адже мої діти дивляться оці всі соцмережі і їм дуже не приємно, і коли моїм дітям бажають смерті”, — акцентувала жінка.

Наразі діти подружжя — 14-річний Давид та 12-річний Джумбері — потребують психологічної допомоги та невдовзі хлопці почнуть займатися зі спеціалістами.

Telegram oembed: https://t.me/dnipro_now/46490

Нагадаємо, що з’явились нові подробиці резонансної стрілянини у Дніпрі. Писали ми й про те, що ДБР шукає свідків смертельної стрілянини у Дніпрі на Мазепи. Також читайте, що захисниця підозрюваного поліцейського прокоментувала рішення суду.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.