RU

Чотирилапі шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика

Читать на русском

Читать на русском
Чотирилапі шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика
Песики та котики шукають люблячу родину

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку живе надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та подарують справжню любов та турботу.

Володарем чотирилапого щастя можете стати і ви. Хто шукає люблячу родину — Інформатор розкаже.

Фіра

Британочку Фіру вивезли з пекла війни. Дівчинка дивом не загинула під снарядами, що розриваються. Зараз Фірочка у пошуку нової родини, в якій її не зрадять, любитимуть та балуватимуть. Характер у Фірочки чудовий. Вона дуже грайлива, добра, ручна. Любить, коли її гладять, підставляє сама щічки. Перебирає (масує) лапочками. Не гайте чай, дзвоніть: (093) 235-03-70 - Ольга.

Чотирилапі шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика 1

Міла

Маленька Милочка готова стати домашньою. Її разом із мамою та братиками вивозили під обстрілами з Торецька (зона бойових дій). Усі вони були у жахливому стані. Більше місяця знадобилося, щоб котейки потроху прийшли до тями. І ось, мала розквітла, перестала здригатися від кожного шереху. Почала цікавитися іграшками. Їй лише 2,5 місяці, а стільки довелося пережити. Телефонуйте: (095) 233-76-02 - Ирина.

Чотирилапі шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика 2

Макс

Шукає сім'ю яскрава особистість, харизматичний красень Макс, 7 місяців. Дуже активний, грайливий і цікавий малюк (буде з вами і купатися, і мити посуд) бере участь у всіх справах господарів. Дуже лагідний, ніжний мурчун і балакучий. Набирайте: (093) 235-03-70 - Ольга.

Чотирилапі шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика 3

Три друга

Допоможіть вберегти трьох друзів від знищення. Жили собі на стоянці під опікою собаки, яких туди ж й підкинули цуценятами. Їм були поставлені будки, восени утеплені, всі стерилізовані та на повному медобслуговуванні. Але новий хазяїн стоянки вимагає позбутися їх, погрожує, що вивезе або вб'є. Телефонуйте: (067) 976-55-94.

Чотирилапі шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика 4

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.