RU
Головна
Дніпро
18:20, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

До Дніпра завітав Джованні Кесслер — відомий італійський юрист, автор законопроектів щодо Конвенції Ради Європи проти корупції та Судової системи ЄС. У 2014–2015 роках Джованні був членом Конкурсної комісії з висунення кандидатур на посаду директора Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост командира “Варти Дніпра” Артема Хмельникова.  Сьогодні Джованні у Дніпрі. Як заступник голови Міжнародної антикорупційної консультаційної ради, яка діє під егідою Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні, Джованнi вивчає ситуацію в Україні. “Ми провели насичений день разом. Зранку провели зустріч з волонтерами, громадськими, благодійними організаціями. Обговорили багато нагальних питань, які стосуються не тільки матеріально-технічного забезпечення фронту, а й питань що стосуються роботи з постраждалими цивільними людьми, цивільними, що стали заручниками та полоненими росії. Зустрілися з пораненими військовими та лікарями. Обговорили проблемні питання, з якими стикнулася територіальна громада у часи війни.”,- зазначив Хмельников. За словами посадовця: мета візиту Джованні - вивчити ситуацію в Україні, зокрема у Дніпрі. Зібрати інформацію для європейської спільноти. Важливо донести реальну ситуацію до мешканців Європи стосовно подій в Україні! Платон Бережний

Депутат Хмельников розповів, навіщо відомий італійський юрист Джованні Кесслер прибув до Дніпра

Читать на русском
Депутат Хмельников розповів, навіщо відомий італійський юрист Джованні Кесслер прибув до Дніпра

Відомий італійський юрист Джованні Кесслер прибув до Дніпра

До Дніпра завітав Джованні Кесслер — відомий італійський юрист, автор законопроектів щодо Конвенції Ради Європи проти корупції та Судової системи ЄС. У 2014–2015 роках Джованні був членом Конкурсної комісії з висунення кандидатур на посаду директора Національного антикорупційного бюро України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост командира “Варти Дніпра” Артема Хмельникова. 

Сьогодні Джованні у Дніпрі. Як заступник голови Міжнародної антикорупційної консультаційної ради, яка діє під егідою Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні, Джованнi вивчає ситуацію в Україні.

“Ми провели насичений день разом. Зранку провели зустріч з волонтерами, громадськими, благодійними організаціями. Обговорили багато нагальних питань, які стосуються не тільки матеріально-технічного забезпечення фронту, а й питань що стосуються роботи з постраждалими цивільними людьми, цивільними, що стали заручниками та полоненими росії.

Зустрілися з пораненими військовими та лікарями.

Обговорили проблемні питання, з якими стикнулася територіальна громада у часи війни.”,- зазначив Хмельников.

За словами посадовця: мета візиту Джованні - вивчити ситуацію в Україні, зокрема у Дніпрі. Зібрати інформацію для європейської спільноти. Важливо донести реальну ситуацію до мешканців Європи стосовно подій в Україні!

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.