RU

“Держава має дбати про всіх”: Зеленський анонсував отримання житла деякими військовими

Читать на русском

Читать на русском
“Держава має дбати про всіх”: Зеленський анонсував отримання житла деякими військовими
Хто не мріяв про власне житло?

Чимало військових або їхні родини отримали статус Героя України. Президент України Володимир Зеленський заявив, що воїни, які отримали цю нагороду, можуть отримати житло від держави. Наразі 360 військових отримали в нагороду орден “Золотої Зірки”. 

210 із них були нагороджені посмертно. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

Зеленський заявив, що держава має захищати своїх воїнів, які боронять країну. І саме тому, нагороджені орденом “Золотої Зірки”, отримають власне житло. 

"Держава має дбати про всіх, хто її боронить, забезпечити всі їхні потреби. І мова не лише про належне оснащення та озброєння – мова й про соціальний захист та гідне забезпечення наших воїнів, наших Героїв”, — промовив президент. 

Нагадаємо, що у Дніпрі та області попри війну зростає ціна на квартири на первинному і вторинному ринках. Крім цього, в Україні скасували всі обмеження на продаж валюти населенню. ще ми писали про те, що Новомосковськ — лідер рейтингу найдорожчої добової оренди квартир. Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.