RU
Головна
Реклама
13:59, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

Одна з опорних дитячих лікарень Дніпра, де медики рятують маленьких пацієнтів від хвороб серця й онкології, нещодавно отримала нову життєво необхідну медичну апаратуру. Така допомога лікарям і малятам стала можливою завдяки тисячам українців, які надсилають SMS-донати для ініціативи «Дитяча надія». Придбане медичне обладнання знов доводить теорію маленьких добрих справ, коли навіть невеликі пожертви (10–15 гривень) здатні робити дива та врятувати життя малюків. «Лише за п’ять місяців до нашої лікарні надійшло 15 діток з онкологічними захворюваннями. Для них на першому місці — боротьба за життя. Вони ведуть власну щоденну війну. Ця нова апаратура нам вкрай необхідна для моніторингу стану дітей — лікарям дуже важливо спостерігати за частотою скорочень, контролювати пульс і сатурацію», — розповідає дитячий лікар Яна. Лікарі отримали необхідне обладнання Обладнання лікарня отримала у межах спільної ініціативи «Дитяча надія» від Київстар і платформи dobro.ua. Для лікарів та їхніх маленьких пацієнтів допомога благодійників безцінна, особливо для Дніпра, що знаходиться впритул до лінії фронту та страждає від регулярних обстрілів. Допомагати дуже просто: абоненти Київстару можуть робити разові SMS-перекази на будь-яку суму від однієї гривні або ж оформити підписку й автоматично здійснювати регулярні донати за власним вибором на суми 10, 15, 20 грн., допомагаючи дітям при кожному поповненні рахунку на суму понад 40 грн. Усі деталі про ініціативу та інформація про можливості долучитися до такої допомоги — на офіційному сайті за цим посиланням. Подібні проєкти допомагають робити добрі справи постійно, адже благодійність має бути не разовим емоційним імпульсом — її потрібно трансформувати в системну допомогу Україні, яка на всіх фронтах протидіє війні та її страшним наслідкам. Додаткове медичне оснащення зараз особливо потрібне лікарням: збільшується їхня завантаженість внаслідок прибуття внутрішніх переселенців і біженців, медики все частіше стикаються з наслідками війни — діти отримують поранення від боєприпасів та їхніх уламків, страждають внаслідок ворожих обстрілів. І це не страшні слова – це реальність сьогодення. Завдяки повсякчасній підтримці абонентів Київстар протягом 4 років зібрано 12 млн гривень — на ці кошти закупили обладнання для 48 дитячих відділень 15 лікарень Києва, Одеси, Львова та нашого міста, де лікують дітей з хворобами серця і допомагають врятувати їх від онкологічних захворювань. На знак вдячності за таку соціальну солідарність оператор до 30 вересня надає благодійникам подарунок — промокод на 14 днів доступу до всього контенту Київстар ТБ без додаткової плати. Детальніше – у соціальних мережах мобільного оператора. Партнерський матеріал

«Дитяча надія»: абоненти Київстар зібрали кошти на медичне обладнання для малюків у Дніпрі

Читать на русском

Теорія маленьких добрих справ в дії

Читать на русском
«Дитяча надія»: абоненти Київстар зібрали кошти на медичне обладнання для малюків у Дніпрі

Теорія маленьких добрих справ в дії

Одна з опорних дитячих лікарень Дніпра, де медики рятують маленьких пацієнтів від хвороб серця й онкології, нещодавно отримала нову життєво необхідну медичну апаратуру. Така допомога лікарям і малятам стала можливою завдяки тисячам українців, які надсилають SMS-донати для ініціативи «Дитяча надія».

Придбане медичне обладнання знов доводить теорію маленьких добрих справ, коли навіть невеликі пожертви (10–15 гривень) здатні робити дива та врятувати життя малюків.

«Лише за п’ять місяців до нашої лікарні надійшло 15 діток з онкологічними захворюваннями. Для них на першому місці — боротьба за життя. Вони ведуть власну щоденну війну. Ця нова апаратура нам вкрай необхідна для моніторингу стану дітей — лікарям дуже важливо спостерігати за частотою скорочень, контролювати пульс і сатурацію», — розповідає дитячий лікар Яна.

Лікарі отримали необхідне обладнання
Лікарі отримали необхідне обладнання

Обладнання лікарня отримала у межах спільної ініціативи «Дитяча надія» від Київстар і платформи dobro.ua. Для лікарів та їхніх маленьких пацієнтів допомога благодійників безцінна, особливо для Дніпра, що знаходиться впритул до лінії фронту та страждає від регулярних обстрілів. Допомагати дуже просто: абоненти Київстару можуть робити разові SMS-перекази на будь-яку суму від однієї гривні або ж оформити підписку й автоматично здійснювати регулярні донати за власним вибором на суми 10, 15, 20 грн., допомагаючи дітям при кожному поповненні рахунку на суму понад 40 грн. Усі деталі про ініціативу та інформація про можливості долучитися до такої допомоги — на офіційному сайті за цим посиланням.

Подібні проєкти допомагають робити добрі справи постійно, адже благодійність має бути не разовим емоційним імпульсом — її потрібно трансформувати в системну допомогу Україні, яка на всіх фронтах протидіє війні та її страшним наслідкам. Додаткове медичне оснащення зараз особливо потрібне лікарням: збільшується їхня завантаженість внаслідок прибуття внутрішніх переселенців і біженців, медики все частіше стикаються з наслідками війни — діти отримують поранення від боєприпасів та їхніх уламків, страждають внаслідок ворожих обстрілів. І це не страшні слова – це реальність сьогодення.

Завдяки повсякчасній підтримці абонентів Київстар протягом 4 років зібрано 12 млн гривень — на ці кошти закупили обладнання для 48 дитячих відділень 15 лікарень Києва, Одеси, Львова та нашого міста, де лікують дітей з хворобами серця і допомагають врятувати їх від онкологічних захворювань. На знак вдячності за таку соціальну солідарність оператор до 30 вересня надає благодійникам подарунок — промокод на 14 днів доступу до всього контенту Київстар ТБ без додаткової плати. Детальніше – у соціальних мережах мобільного оператора.

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.