RU
Головна
Дніпро
17:19, 20 Січня
Информатор UA

Интро

Дніпро консолідує зусилля з усіма, хто хоче підтримати мешканців 118-го будинку на «Перемозі». Відомий всім monobank зібрав для постраждалих понад 103 млн гривень. Всі ці гроші родини зможуть використати на придбання житла, лікування найскладніших травм і реабілітацію. Це додатково до компенсацій до мільйона гривень, які видасть мерія, і фінансової допомоги, про яку ведуть перемовини з облдержадміністрацією, - пише Інформатор із посиланням на пост мера Дніпра Бориса Філатова. "Дякуємо команді банку, Сергію Тигіпко, Олегу Гороховському та Михайлу Рогальському. І найважливіші слова подяки всім пожертвувачам, які перевершили всі очікування, зібравши таку вагому суму за лічені дні. Ви — неймовірні", - зауважив Філатов. Місто зробить все, аби завершити необхідну для цього верифікацію даних — щоб люди отримували гроші напряму від благодійників. Борис Філатов рекомендував фонд Kiddo. А долучитися до банки фонду можна тут. Раніше ми писали, що повідомив Борис Філатов про подальшу долю знищеної багатоповерхівки на Перемозі. Також ми розповідали, що Філатов разом з рятувальниками, поліцейськими та військовими вшанував пам’ять загиблих у будинку на Перемозі. Платон Бережний

Дивовижні люди: мер Дніпра Філатов про понад 100 мільйонів, які зібрали люди для постраждалих під час ракетної атаки

Читать на русском

Читать на русском
Дивовижні люди: мер Дніпра Філатов про понад 100 мільйонів, які зібрали люди для постраждалих під час ракетної атаки
monobank зібрав понад 103 млн грн

Дніпро консолідує зусилля з усіма, хто хоче підтримати мешканців 118-го будинку на «Перемозі». Відомий всім monobank зібрав для постраждалих понад 103 млн гривень. Всі ці гроші родини зможуть використати на придбання житла, лікування найскладніших травм і реабілітацію.

Це додатково до компенсацій до мільйона гривень, які видасть мерія, і фінансової допомоги, про яку ведуть перемовини з облдержадміністрацією, - пише Інформатор із посиланням на пост мера Дніпра Бориса Філатова.

"Дякуємо команді банку, Сергію Тигіпко, Олегу Гороховському та Михайлу Рогальському. І найважливіші слова подяки всім пожертвувачам, які перевершили всі очікування, зібравши таку вагому суму за лічені дні. Ви — неймовірні", - зауважив Філатов.

Місто зробить все, аби завершити необхідну для цього верифікацію даних — щоб люди отримували гроші напряму від благодійників.

Борис Філатов рекомендував фонд Kiddo. А долучитися до банки фонду можна тут.

Раніше ми писали, що повідомив Борис Філатов про подальшу долю знищеної багатоповерхівки на Перемозі. Також ми розповідали, що Філатов разом з рятувальниками, поліцейськими та військовими вшанував пам’ять загиблих у будинку на Перемозі.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.