Дніпро звертатиметься до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот через покинуте компанією Limak будівництво метро

Дніпро звертатиметься до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот через покинуте компанією Limak будівництво метро
Дніпро шукає справедливого вирішення ситуації з турецьким підрядником будівництва метрополітену

У перші дні повномасштабного вторгнення рф турецька компанія Limak, що мала завершити добудову метрополітену у Дніпрі, втекла з майданчиків, забравши персонал, техніку та документи. В Україні це не єдиний схожий випадок із фірмами з Туреччини.

Свого часу будівельників Limak було обрано за міжнародним тендером, котрий схвалювали закордонні партнери, а не місто. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Компанія мала відповідальність за укладеним контрактом та гарантіями, що вони надали європейським банкам. Порушення зобовʼязань фіксує міжнародна польська компанія ILF, що здійснює технічний нагляд за будівництвом підземки у Дніпрі.

«Безумовно, про недоброчесність і відмову знайти бодай якийсь компроміс вже давно поінформовані Кабмін, Торгово-промислова палата та правоохоронці. На черзі відповідні заяви до посольства Туреччини та міжнародних бізнес-спільнот. Наше завдання – досягти справедливості в офіційній площині. Дати приклад того, що зневага та байдужість врешті зіграє проти тих, хто їх виявляє», — коментує ситуацію мер Дніпра Борис Філатов.

Він також додав, що місто наразі вимушене шукати інші варіанти для підтримки недобудованих Limak тунелів та закінчення робіт у метро – коли для цього буде можливість.

Платон Бережний

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube